Sony Xperia XA1 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 289 TL – Kadıköy Cep Dünyası

Sony Xperia XA1 Plus ekran değişimi ile ilgili birtakım bilgiler vereceğimiz bu yazımızda sizler ekran değişimlerinde verilerin hizmetlerin neler olduğunu daha yakından öğrenebilirsiniz. Akıllı telefonlarda ekran ve bazı donanımlar giderek önem kazanan bir hale gelmektedir. Ancak ekranlarda telefonlardaki diğer donanımlar gibi belirli zamanlarda çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak ekranlarda oluşan sorunların çözümünde sizlere her konuda kaliteli çözümler sunan firmamız, sony xperia xa1 ekran değişimi hizmetlerinde de her zaman için yanınızdadır. Komple ekran değişimi hizmetleri veren firmamızda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel olmak üzere tüm parçalar birlikte değiştirilir.

Sony Xperia XA1 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 289 TL

Sony Xperia XA1 Plus ekran değişimi konusunda siz müşterileri için hem müşteri adresinde hem de kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi yapar. Bunun yanında uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan telefon servisimiz, sony xa1 ultra ekran değişimi hizmetlerinde uzman teknisyenler ile sizlere hizmet sunar. Eğer siz de ekran değişimi hizmetlerinde hem kaliteli hem de uygun fiyat aralıklarına sahip bir hizmet almak istiyorsanız, yapmanı gereken bizimle iletişime geçmek ve ekran değişimi konusunda bizden yardım almaktır. Telefon servisimiz, en kısa sürede sizlere yardımcı olacak ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunlardan bir an önce kurtulmanızı sağlayacaktır.

Sony Xperia XA1 Plus Ekran Değişimi Nasıl Olur?

Akıllı telefonlarda en hassas parçalardan biri olan ekranlar, birtakım nedenlere bağlı olarak hasar gördüklerinde ekran değişimi yapılması gerekebilir. Ancak ekran değişimi konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, bu değişimin profesyonel bir yardım alınarak yapılmasıdır. Kullanıcıların kendi imkânları ile ekran değişimi yapmaları telefonlarda farklı sorunların meydana gelmesine neden olabilir. Telefon servisimiz, siz müşterileri için her zaman profesyonel ekran değişimi hizmetlerinin en doğru adresidir. Bunun yanında servisimiz bünyesinde gerçekleştirilen ekran değişimleri aşağıdaki gibi yapılmaktadır;

  • Sony Xperia XA1 Plus modellerinde ekran değişimi için gerekli olan süre ortalama 45 dakikadır. Sadece servis yoğunluklarında bu süre en fazla 2 saati bulabilir.
  • Ekran değişimi sırasında her zaman uzman ve deneyimli teknisyenler yer alır.
  • Ayrıca telefon servisimiz 6 aylık parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Hem ekran değişimi öncesi hem de ekran değişimi sırasında telefonlar sıfırlanmaz ve aynı zamanda telefondaki bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Ekran değişimi sorasında yeni ekran bir dizi test ve kontrollerde geçirilir. Test ve kontrollerin ardından eğer yeni ekranda bir sorun yoksa telim yapılır.
  • Sony ekran değişimi hizmetlerinde servisimiz orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur.
  • Bunların yanında ekran değişimi sırasında yapılan işlemlerin tamamı müşterinin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.
  • Kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi yapan firmamız, ortalama 3 iş günü içerisinde kargo ile gelen telefonda ekran değişimini gerçekleştirdikten sonra tekrar kargo yolu ile müşteri adresine gönderir.

EKRAN DEĞİŞİMİ VİDEOMUZU İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

Sony Xperia XA1 Plus Ekran Değişimi Hangi Durumlarda Gereklidir?

Sony akıllı telefon modellerinde ekran değişiminin gerekli görüldüğü bazı durumlar vardır. Bunlar ekranın kırılması, çatlaması ya da dokunmatik panelde oluşan arızalar olarak karşımıza çıkar. Telefonların yüksek bir konumda yere düşmesi, farklı şekillerde darbe alması, sıvı ile temas etmesi ya da suya düşmesi yine ekranlarda çeşitli sorunların oluşmasına neden olan etkenlerdir. Bu tür durumlarda ise ekranın tekrar normale dönmesini sağlamak için ekran değişimi yapılması gerekir.

Sony Xperia XA1 Plus Ekran Değişimi İçin Profesyonel Çözümler

Sony telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için kaliteden ödün vermeden çalışmalarını süreden firmamız, hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresidir. Eğer siz de ekran değişimlerinde uzman ve deneyimli ir ekipten hizmet almak ve bunun yanında telefonlarınız bilgi güvenliğinin tam olarak sağlanmasını istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekran değişimi hizmetlerini müşterilerinin gözü önünde yapan firmamız, aynı zamanda son sistem ekipman ve donanımlar ile çalışır. Ayrıca oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet verir ve 6 ay parça ve işçilik garantili ayrıcalıklı hizmetler de yine firmamız tarafından sizlere sunulur. Ekran değişimi hizmetlerinde hızlı çözümler için hemen bizi arayın ve sizler de ayrıcalıklı hizmetlerimize dahil olun.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments