Sinop Ekran Değişimi

 

Sinop ekran değişimi için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizler de ekranlarınızda yaşadığınız sorunlardan bir an önce kurtulun. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Servisimiz bünyesinde alanında uzman bir ekip ile gerçekleştirilen ekran değişimleri her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Bunların yanı sıra değişim esnasında gerçekleştirilen işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Sinop ekran değişimi ile cep telefonlarınızı kargo ile bizlere göndermeniz ve bu şekilde değişim hizmetleri almanız mümkündür. Kargo aracılığı ile teknik servisimizde göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve tekrar kargo yolu ile sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra garantili ekran değişimleri sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sinop garantili ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Sinop

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile çalışır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında ekranlarınızdaki dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına gelir.

Diğer yandan iPhone telefonların ekran değişimleri garantili kapsamında yapılır. Sizler de ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi problemleri Sinop garantili ekran değişimi sayesinde çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında servisimizde tüm değişimlerin en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile yapıldığını da söylemek isteriz.

Samsung Ekran Değişimi Sinop

Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Ayrıca teknik servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Değişim sırasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Ayrıca ekran değişimleri ise yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ise gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Sinop

Xiaomi garantili ekran değişimi hizmetleri ile hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, tüm ekran değişimleri için garanti kapsamında hizmetler sunar. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları sizler de garantili ekran değişimi Sinop ile kısa zaman içerisinde ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan servisimiz, aynı zamanda sektör genelindeki en ucuz ekran değişimi yapar. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar.

Huawei Ekran Değişimi Sinop

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterilerine hızlı ve kaliteli çözümler sunan servisimiz, alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışır. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılırken, tüm ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır. Aynı zamanda değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimiz bünyesinde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu şekilde ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar meydana gelmez. Diğer yandan ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda kaliteden hiçbir şekilde ödün vermez ve sizlere sorunsuz bir hizmet sunar.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments