Şanlıurfa Ekran Değişimi

 

Şanlıurfa ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve konusunda uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edin. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır ve değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar kullanılır. Ayrıca teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.
  • Tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Ayrıca değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Şanlıurfa ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekran sorunlarınızı bu şekilde giderebilirsiniz. Servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda, aynı gün ekran değişimleri yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Garanti kapsamında hizmetlere veren firmamız, sizlere her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Şanlıurfa garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Şanlıurfa

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır ve herhangi bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Şanlıurfa

Samsung garantili ekran değişimleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında hizmetler ortaya koyar. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de Şanlıurfa garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılarak yapılır. Ayrıca ekran değişimleri ise yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Bir sorun olmadığı taktirde sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Değişimin ardından sizlerin de kendi ekranlarınızı kontrol etmesine izin verilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Şanlıurfa

Xiaomi ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunları ortadan kaldırın. Servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Bu sayede telefonlarınızdaki bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda birtakım test ve kontroller yapılır ve sonrasında sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Şanlıurfa

Huawei garantili ekran değişimleri ile sizler de firmamızdan hızlı ve güvenilir çözümler elde edebilir ve bunun yanında tüm ekran sorunlarınızı garanti kapsamında çözüme ulaştırabilirsiniz. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği gibi sorunlarda garantili ekran değişimi Şanlıurfa olarak sizlere her zaman en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Huawei ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın ekranlar ile çalışan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar kullanarak değişim yapar. Bunun yanında teknik servisimizde ön cam değişimi değil, bunun tam aksine panelli ekran değişimleri gerçekleştirilir. Panelli ekran değişimleri sayesinde daha sonradan ekranlarınızda beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar oluşmaz.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments