Ekran Değişimi Sancaktepe
Yazan:admin / Blog / 0 Yorum

Samsung Şarj Soketi Değişimi

Akıllı cihaz sektörünün önde gelen markalarından olan Samsung sürekli model ve tasarım güncellemelerinde bulunuyor olmasından dolayı kullanıcı sayısını artırma yoluna gider. Markanın birçok olumlu yönü olmasına karşılık bazı durumlardan kaynaklanan şarj soketi sorunu oluşması kaçınılmazdır.

Bazen üretimle alakalı bir durum iken bazen de kullanıcıların doğru kullanmamasından ileri gelir. Cihazınızın daha fazla zarar görmemesi ve gereksiz maliyetlerin ortaya çıkmaması adına en ekonomik rakamlarla en iyi hizmeti almak için servisimize uğramalısınız.

Servisimizle daha önce çalışmamış olanlar Google yorumlarında en yüksek olumlu müşteri sayısına sahip ender firma olduğumuzu fark edebilir. Uzun yıllara dayanan hizmet süremiz boyunca çalışanlarımız, kalitemiz ve güvenilir yapımız sayesinde bu yorumları almamız başarımızın kanıtıdır.

Çalışanlarımızın marka özelinde uzmanlaşması, birçok konuda hızlı ve akılcı çözüm üretecek tecrübe ve uzmanlığa sahip olması bu durumda en büyük paylardan bir tanesidir. Samsung şarj soketi değişimi işlemlerinde güvenle tercih edilebilir bir konumdayız.

Samsung Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung cihazınızın şarj soketinde herhangi bir sorun olduğunda değişim için servisimize uğrayabilirsiniz. Yapılacak olan işlemler için önce sorunun neden kaynaklandığını anlamak isteyen çalışanlarımız cihazınızı inceleyecektir.

Yapılacak olan işlemlerle alakalı verilen bilgi ve olası maliyet hesabından sonra cihaz müşterinin yanında açılarak gerekli işlemleri yapılır. Cihazların tüm işlemlerini sahibinin yanında yaparak akılda soru işareti kalmasının da önüne geçiyoruz. Cihazda parça değişimi yapılıp yapılmadığı veya bilgilerin kopyalandığı gibi konularda şüphe olmadan hemen işlemleri tamamlıyoruz.

Servisimiz 7/24 kamera kaydı ile güvenliği sağlanan bir yerdir ve farklı bir bölmede işlemlerin yapılması gibi bir olasılık söz konusu değildir. Yapılan işlemlerden sonra malzeme kalitesine ve işçiliğimize olan güvenimizden dolayı 6 ay garanti veriyoruz. Bu nedenle güvenle en yüksek olumlu müşteri yorumlarına sahip olan servisimizden garantili hizmet alabilirsiniz.

Samsung Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Kullandığınız Samsung şarj cihazından kaynaklı şekilde bazı şarj sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Cihazınızla uyumlu olmayan şarj adaptörü zaman içinde zarar vermeye ve olması gereken şarj dolumlarının olmamasına neden olabilir. Bu durum şarj soketinin kırılmasına veya şarj dolma işlemlerinde hata olmasına kadar ilerler.

Servisimiz ilgili bir şekilde cihazınızın hangi durumdan dolayı bu hatayı verdiğini tespit eder. Tecrübelerimize dayanan en kesin nedenler arasında kullanıcı hataları gelir. Kullanıcıların hatalarından, cihazı dikkatli kullanmamalarından kaynaklanan olaylarda şarj soketi ve şarj konusu sık sık karşımıza çıkar. Servisimiz yoğun talep görmesine karşılık çalışanlarımızın yeterli ve donanımlı olması işlemlerin kısa süre içinde yapılmasına olanak tanır.

İşlemler sırasında bilgileriniz kopyalanmaz. Ama bilgilerinizin silinmeyeceği konusunda garanti verilir ve kontrol ettiğinizde verilerinizin tamamına erişim sağladığınızı görebilirsiniz. Bunun için diğer firmalardan farklı bir gizlilik ve müşteri memnuniyetine sahip olduğumuzu anlayabilirsiniz.

Samsung Şarj Almama Sorunu

Teknik olarak karşılaşılan bir sorun olmasının yanında genelde şarj almama sorununun yanlış kullanımlardan kaynaklandığını tespit ediyoruz. En sık yapılan hataların başında ise cihaz henüz problem daha yeni oluşmaya başladığında hata vermesine karşılık uzun süre bu şekilde kullanılmasıdır.

Kullanıma devam edilmesi halinde şarj almama sorunu soketin kırılmasına veya bataryanın zarar görmesine kadar uzanan daha ciddi sorunların oluşmasına neden olur. Güvenilir ve alanında uzman çalışanlarımızdan destek almak, cihazınızı inceletmek için oldukça kısa bir süre ayırmanız yeterlidir. Ardından hemen çözüm için işleminiz sıraya alınacaktır. Geç kalmadan servisimizden yardım almak adına gereken zamanı ayırmalısınız.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Şarj soketinde değişimle alakalı fiyatların belirlenmesinde farklı etmenler rol oynar. Bu etmenlerin başında parçaların temin rakamları gelir. Servis olarak yedek parça konusunda gerekli alım ve depolamaları yapıyor olmamız daha ekonomik rakamlarla değişim yapmamıza olanak tanır.

Şarj soketi değişimi fiyatı uygun rakamlarda olması için işçilik rakamları en az seviyede tutulur. Bunun yanında memnun kalmanız ve 6 ay garantili şekilde kullanmanız için çalışanlarımız elinden gelen çabayı gösterir. İşlemler yanınızda yapıldığından dolayı gerçekten ne yapıldığını görerek ve güvenerek uygun fiyatlarla değişim işlemlerini yaptırabilirsiniz. Değişim işlemlerinde yıllara dayanan tecrübemiz ve gereken hassasiyetimiz sayesinde memnun kalmamak için bir neden bulmanız söz konusu değildir.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments