Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Samsung ön ve arka kamera değişimi işlemleri hassas çalışma gerektirmektedir. Kamera bölgesine sert bir baskı bile zarar verebilir. Bu sebeple dikkatli şekilde hareket etmek gerekir.

Herhangi bir işlem yapılacağı zaman akıllı telefonlar hassasiyet kaybedebilir. Bu sebeple dikkatli hareket etmek gerekir. Verim ve hassasiyet çok büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden müdahale konusu da çok önemlidir.

Kamera değişikliği yapılmasının sebebi kırılma ve ya çatlama kaynaklı da olabilir. Önemli olan doğru bir şekilde değişiklik yapılmasıdır. Bunun yanı sıra orjinali olmasa da orjinaline yakın değişim gerekmektedir. Çünkü aynı verimin alınması gerekmektedir. Akıllı telefonun koordinasyonuna dikkat ettiğinizde doğru sonuçlar alırsınız. Bu anlamda profesyonel destek almak önemlidir.

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung ön ve arka kamera değişimi işlemleri için profesyonel servis hizmeti gerekir. Öncelikli olarak Samsung telefonunuzun modeline göre arka kapak çıkarılır. Bundan sonra bataryası ve kartı çıkarılır. Arka planda bulunan vidaların sökülmesi sağlanır. Bu vidalar sökülürken de dikkatli şekilde hareket etmek gerekir.

Kamera değişimi sırasında vidaların sökülmesi işinizi kolaylaştıracaktır. Bundan sonra orta devre çıkarılır. Devrenin üzerinde ön kamera bulunmaktadır. Arka kamera da arka yük panelinde bulunmaktadır. Rahatlıkla çıkartılabilir. Bundan sonra kamera değişimi yapılır. Bu işlem sonrasında vidalama için devrelerin yerleştirmesi yapılır. Yuvalara uygun şekilde tüm vidaların yerine montesi yapılır. Sonrasında da bataryaya kadar yerleştirilir. Telefonunuzu yeni kamerasıyla kullanabilirsiniz.

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi Servis Hizmetlerimiz

Samsung ön ve arka kamera değişimi işlemleri kaliteli şekilde yapılmaktadır. Bizlere arayarak hizmet alabilirsiniz. İstanbul’un her yerine servis hizmetinizi ayağınıza kaadar sunuyoruz. Bu konuda ekiplerimiz son derece başarılı çalışmalar sunuyor.

Servis ekiplerimiz telefonlarınız için eğitimler almaktadır. Herhangi bir noktada sıkıntı yaşamamış olacaksınız. 15 dakika gibi kısa sürede telefonlarınız için gerekli müdahale yapılacaktır. İstanbul’un neresinde olursanız olun bu hizmetten yararlanabilirsiniz. İstanbul dışından kargo ile yaptığınız gönderilerde de kargo personelinin yanında hemen müdahale yapıyoruz. Sizlere telefonunuzun çabuk gelmesi için çalışıyoruz. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimiz 6 aylık işçilik ve malzeme garantisi ile sizlerle buluşturulmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments