Samsung Kasa Değişimi

Samsung kasa değişimi profesyonelce yapılması gereken bir işlemdir. Kullanıma bağlı olarak bazı sıkıntılar karşımıza çıkabilmektedir. Kasalar bazı durumlarda ezilme ve ya kırılma yaşayabilir. Bu kasaların değişikliği özellikle devreler adına önemlidir. Genel çapta devrelerin çalışma düzeninin bozulmaması gereklidir.

Kasa değişikliği profesyonel servis elemanları tarafından yapılması gerekir. Ancak bu sayede temiz sonuçlar alınabilir. İşlemleri yaparken devrelerin hasar görmemesi büyük bir önem arz etmektedir. Kasa düzeninin bozulmaması için montaj ve demontaj işlemleri birleşik işlemlerdir. Yapılacak olan bir hatada devrelerin ya da çiplerin zarar görmesi durumları ortaya çıkabilir. Sistem sensörlerinin de düzenli bir şekilde sonuç sunması önemlidir. Bu yüzden devrelerin zarar görmemesi için profesyonel müdahale gereklidir.

Samsung Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung kasa değişimi işleminde öncelikle söküm işlemi yapılır. Burada gerekli ekranlarda vakumla söküm yapılır. Bazı ekranlarda özel yapıştırma tekniği uygulanır. Bu anlamda modele uygun hareket edilir. Modeline uygun şekilde ekran çıkartma işlemi yapılır. Bazen vakum bazen ince bıçak tekniği kullanılır.

Bundan sonra kasa değişikliği için gerekli devrelerin sökümü yapılır. Devre sökümleri sırasında tüm devrelerin düzenli bir şekilde demontaj işlemi yapılmaktadır. Bundan sonra devre sökümleri için ince tornavidalar tercih edilmelidir. Bu işlemler sırasında devrelere göre işaretlemeler yapılmalıdır. Ayrıca montaj işlemlerinde kontrollü bir şekilde devrelerin tekrar takılması gerekir. Tüm kontrolleri yapıldıktan sonra kasanın montajı tamamlanabilir. Bunlar dahilinde istediğiniz işlemleri tamamlamış olursunuz.

Samsung Kasa Değişimi Avantajlarımız

Samsung kasa değişimi hizmetlerinde sizlerin her zaman yanınızdayız. Müşteri hizmetleri ekibimiz her an size yardımcı olacaktır. İstediğiniz an bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. İstanbul’a gün içerisinde hemen ayağa hizmet sunuyoruz. Ayrıca ekibimiz sizler için 6 ay işçilik ve malzeme garantisi sunmaktadır.

Kasa değişimi konusunda Türkiye’nin her yerine gün içerisinde kargo yapıyoruz. Bize ulaştığı gün hemen kargoyla gerekli gönderimi sağlıyoruz. Amacımız sizlerin memnuniyetinizi sağlamaktır. Öğrenciler ve emeklilerimiz için özel %10 indirim sunuyoruz. Her türlü tamirat işlemi için sizin yanınızdayız. Bu işlemlerde canlı kamera ile sizlerin gözünüzün önünde tamirat işlemi yapıyoruz. Gerekli garantiler dahilinde her zaman yanınızdayız.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments