Samsung İç Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi?

Samsung iç ekran kırılması garanti kapsamına girer mi? sorusu için cevaplar arayacağımız bu yazımızda, sizler de Samsung telefonlarda yaşadığınız ekran kırılması problemlerini nasıl çözebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Telefonlarının iç ekranlarında birtakım sorunlar yaşayan her kullanıcının ilk olarak aklına gelen iç ekran değişimi olur. Ancak iç ekran değişimi konusunda dikkat edilen başka bir husus ise garantili hizmet olmaktadır. Bunun akabinde ise karşımıza çıkan soru iç ekran garantiye girer mi? olmaktadır.  Çünkü iç ekran değişiminin garanti kapsamında yapılması ücretsiz olarak gerçekleşir. Bu nedenle ekran değişimlerinde garanti kapsamında yer almak önemlidir.

Samsung iç ekran kırılması garanti kapsamına girer mi? konusunda sizlere öncelikle bazı bilgiler vermek ve sorunlu telefonların garanti kapsamında nasıl değerlendirildiklerini belirtmek istiyoruz. Öncelikle telefonların iç ekranlarda meydana gelen sorunların garanti kapsamına girmesi için ilk olarak dikkat edilmesi kullanıcı hatası nedeniyle yaşanan bir soru olmamasıdır. Çünkü iç ekran kırılması tamiri garanti kapsamında yer alan telefonlar için ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir ve bu nedenle kullanıcı kaynaklı bir hata olmadığı durumlarda garanti işler. Ancak iç ekran üzerinde oluşan problem kullanıcı kaynaklı ise burada garanti devreye girmez ve ekran değişimi için ücret talep edilir.

Samsung İç Ekran Kırılması Sorunu Nasıl Düzeltilir?

İç ekranlarda yaşanan problemler çoğu zaman telefon ekranlarının kullanım dışı kalmasına neden olur. Çünkü ekranda mürekkep dağılması ya da yatay ve dikey olacak şekilde çizgiler belirir. Bu durum sonrasında ekran tamamen kullanılmaz hale gelir ve ekranda olup biteni tam anlamıyla görmek mümkün olmaz. Bu nedenle yapılması gereken iç ekran değişimi olmaktadır. Peki, iç ekran kırılması nasıl düzeltilir? daha yakından göz atalım.

  • İç ekran değişimi genel olarak 15 – 20 dakika içerisinde çözüme ulaştırılır.
  • Ekran değişimlerinde her zaman konusunda uzman ve deneyimli personeller görev alır.
  • Değişim öncesi ve sonrasında telefonlar sıfırlanmaz ve kesinlikle format atılmaz. Bu şekilde bilgi güvenliği de sağlanmış olur.
  • Telefonlar için orijinal ve orijinale yakın ekran seçenekleri kullanılır.
  • Ayrıca ekran değişim sonrasında yapılan denemeler ve testler ile ekranın sorunsuz bir şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.
  • Ekran değişiminde önemli aşamalardan biri de parça ve işçilik garantili hizmetlerdir. İç ekran değişimlerinde genelde bu kapsamda hizmet verilir.
  • Bunların yanı sıra müşteri adresi başta olmak üzere kargo yolu ile telefonların gönderilerek iç ekran değesimi yapılması mümkündür.
  • Diğer yandan ekran değişimi sonrasında kırılmaz cam koruyucusu desteği de yine öne çıkan hizmetlerden biridir.

Telefonumun İç Ekranı Kırıldı Ne Yapabilirim?

Eğer telefonunuzda iç ekran kırılması gibi problemler ile karşı karşıya kalıyorsanız ve bir an önce ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız, bu konuda öncelikle garanti kapsamında ücretsiz destek almaya çalışmanız gerekir. Eğer garanti kapsamında destek alamıyorsanız ve satıcı firmanın servisi ile zaman kaybetmek istemiyorsanız, bu konuda firmamız sizlere yardımcı olabilir. Çünkü satıcı firmaya göre daha hızlı ve güvenilir hizmetler veren firmamız ile zaman kaybetmez ve dakikalar içerisinde ekran değişimi yapabilirsiniz. Üstelik bilgileriniz telefonunuzda olduğu gibi kalır ve oldukça uygun fiyat aralıkları ile iç ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca parça ve işçilik garantili hizmetlerimiz sayesinde kendinizi her zaman güvende hissedebildi ve içiniz rahat bir şekilde bizden hizmet alabilirsiniz.

Samsung İç Ekran Kırılması Artık Sorun Değil

İç ekran değişiminde sektörün öne çıkan firmalarından biri olarak sizlere her zaman konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Eğer siz de akıllı telefonlarınızın iç ekranlarında düşme ve darbe alma gibi nedenlere bağlı olarak sorun yaşıyorsanız, hemen firmamıza gelebilir ve bizimle hızlı ve güvenilir çözümlere ortak olabilirsiniz. Firmamız hem müşteri adresinde hem de kargo yolu ile iç ekran değişimi yapmaktadır. Eğer servisimize gelme imkanınız bulunmuyorsa sunduğumuzu ayrıcalıklı hizmetler ile siz de iç ekran değişimizi kolayca yaptırabilirsiniz. Ayrıca işçilik ve parça garantili hizmetler de veren firmamız sizleri bu konuda güvence altına alır. İç ekran sorunlarınız için hemen firmamıza uğrayın ve profesyonel çözümlerimizi siz de yakından görün.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments