Samsung Galaxy S20 Ultra Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S20 Ultra ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimize gelin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılır ve bunun yanında ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerde performans açısından bir değişiklik yaşanmaz. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler yapılır.
  • Ekran değişimi esnasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Samsung Galaxy S20 Ultra ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo aracılığı ile servisimize gönderebilir ve bu sayede ekran sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Telefonlarınızı servisimize göndermeniz ardından telefonlarınız en kısa sürede ekran değişimi yapılarak yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra servisimizde çatlak, çizik ve kırık ekran değişimi hizmetleri daima garanti kapsamında gerçekleştirilir. Samsung garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Değişim sonrasında ise yaşadığınız ekran sorunları için ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan firmamız, deneyimli ekibi ile sizlere yardımcı olur. Telefon servisimizde çizik, kırık ve çatlak ekran değişimi hizmetleri daima uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Bunların yanı sıra servisimiz sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de ekran değişimlerinde kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir ve alanında uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Servisimiz bünyesinde Samsung ekran değişimi hizmetleri sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz telefonlarınızın bellek birimi üzerinde hiçbir şekilde işlem yapmaz. Bunun tam aksine tüm işlemler yalnızca görüntü birimi üzerinde gerçekleştirilir. Bu sayede telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez ve gönül rahatlığı ile telefonlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için kaliteli ve hızlı çözümleri bir arada sunan firmamız, yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimleri yapar. Bu sürenin hemen ardından ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Kontroller sonucunda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca servisimizde yapılan değişimler sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Garantili Ekran Değişimi

Siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümleri ile öne çıkan firmamız, her zaman garanti kapsamında işlemler yapar. Servisimiz bünyesinde gerçekleştirilen ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak sizlere sunulur. Sizler de garantili ekran değişimi için dilediğiniz her zaman servisimiz ile iletişime geçebilir ve bizimle kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Panel ve Ekran Değişimi

Samsung telefonların ekran değişimleri için siz müşterilerine alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile yardımcı olan firmamız, siz müşterileri için komple ekran değişimi yapar. Yani servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızı oluşturan ön cam, dokunmatik panel, iç ekran ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sonrasında ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunları da meydana gelmez.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments