Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S20+ Plus ekran değişimi için bir an önce telefon servisimize gelin ve alanında uzman bir ekip ile profesyonel çözümler elde edin. Orijinale en yakın Samsung ekranlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar sayesinde ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performansın açısından düşüş yaşamaz. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez.
  • Ayrıca değişimler her zaman parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Tüm ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsung Galaxy S20+ Plus ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve uzakta olsanız dahi ekran sorunlarınızı giderebilirsiniz. Telefon servisimizde kargo ile göndermiş olduğunuz cep telefonlarınız, ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında servisimiz kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerinde sizlere garanti kapsamında çözümler sunar. Sizler de firmamız ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışan firmamız, değişim esnasında tüm işlemleri sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirir. Bunun yanında değişimler sırasında kesinlikle yapıştırıcı madde kullanılmaz. Ekran değişimleri ise yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bu sürenin hemen ardından ekranlarınız gerekli testlerle kontrol edilir. Herhangi bir ekran sorunu gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Bunun yanında sizler de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı test edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20+ Plus Garantili Ekran Değişimi

Samsung garantili ekran değişimi hizmetleri ile hızlı ve güvenilir çözümler sunan telefon servisimiz, ekran değişimlerinde her zaman garanti kapsamında hizmetler sunar. Servisimizde tüm ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek verilir. Sizler de ekran değişimlerinde kendinizi güvence altında hissetmek istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel çözümlerimizden yararlanın.

Samsung Galaxy S20+ Plus Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Servisimizde ekran değişimleri sırasında en çok önemli verilen konulardan biri bilgi güvenliğidir. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar ve hiçbir şekilde bellek birimine etki etmez. Bu sayede bilgileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz. Sizler de telefonlarınızda yer alan bilgiler konusunda hassas davranıyorsanız, hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile ekran sorunlarınızı giderin.

Samsung Galaxy S20+ Plus Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri siz müşterilerimiz için her zaman uygun fiyat aralıkları ile gerçekleştirilir. Bunun yanında kaliteden ödün vermeden titiz ve hassas bir işçilik ortaya konur. Bunun yanında servisimiz, sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için hemen bizimle iletişime geçin ve kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırın.

Samsung Galaxy S20+ Plus Panel ve Ekran Değişimi

Samsugn ekran değişimi konusunda sizler de kaliteli ve profesyonel çözümler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimler ile hizmet verilir. Bunun yanında telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments