Samsung Galaxy Note 10 Plus Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 10 Plus ekran değişimi için sizler de kaliteli ve güvenilir çözümler istiyorsanız, sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan teknik servisimize sizleri de bekliyoruz. Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanarak değişim hizmetleri sunan firmamız, ekranlarınızda meydana gelen sorunların kısa sürede çözülmesine yardımcı olur. Servisimizde orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılan değişim sonrasında telefonlarınızda ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti tamamen eski performansına geri döner. Ayrıca teknik servisimiz siz değerli müşterilerine her zaman;

  • Orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim hizmeti sunar.
  • Ayrıca değişim hizmetlerinde en az 6 ay garanti kapsamında yardımcı olur.
  • Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmeden işlem yapar.
  • Ekran değişimi sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler tamamen sizlerin gözü önünde yapılır.

Samsung Galaxy Note Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung akıllı telefon modellerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile ekran değişimi hizmeti sunan servisimizde değişim hizmetleri genel olarak 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır.  Ekran değişimi esnasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması beklenir ve bunun ardından ekranda çeşitli testler yapılarak değişim süreci tamamlanmış olur. Ayrıca teknik servisimizde yoğunluk olması halinde ise ekran değişimi süreleri bazen değişiklik gösterebilir.

Samsung Galaxy Note 10 Plus Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimiz ekran değişimi sonrasında telefonlarda yer alan bilgilerin silinmemesi adına her zaman için elinden geleni yapar. Ayrıca servisimizde yapılan ekran değişimleri sırasında telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler gerçekleştirilir. Bu nedenle bilgilerinizin silinmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalmanız mümkün değildir.

Samsung Galaxy Note 10 Plus Ucuz Ekran Değişimi

Servisimiz sektör genelinde Samsung note 10 plus ekran fiyatı konusunda sizlere oldukça uygun çözümler sunar. Ekran değişiminde hem kaliteli hem de uygun fiyat aralıkları ile hizmet almak istiyorsanız, sizler de bir an önce bizimle iletişime geçebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments