Samsung Galaxy Note 10 Lite Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 10 Lite ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Değişim sırasında kullanılan orijinale en yakın ekranlar sayesinde ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans olarak düşüş yaşamaz. Ayrıca teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Değişimler her zaman parça ve işçilik garantili olarak gerçekleştirilir.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında değişim yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsung Galaxy Note 10 Lite ekran değişimi ile sizler de ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kargo gönderim hizmeti ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Telefon servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri, aynı gün içerisinde yapılır ve ardından telefonlarınız yine kargo ile geri gönderilir. Kargo ile yapılan ekran değişimlerinde ise kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca servisimizde çizik, kırık ya da çatlak ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları en az 6 parça ve işçilik garantisi ile değiştirebilir ve değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile sizlere yardımcı olur. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bu sürenin hemen ardından ise ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Yapılan kontroller sonucunda herhangi bir ekran sorunu gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız kısa süre içerisinde teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında sizlerin de telefon ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Samsung telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için servisimize gelme imkanınız yoksa telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz cep telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile adresinize geri gönderilir. Bunun yanında kargo ile ekran değişimlerinde kargo ücretleri bizzat firmamız tarafından ödenir. Bu sayede servisimize gelemiyor olsanız dahi ücretsiz bir şekilde değişim hizmeti alabilir ve ekran sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Çünkü telefon servisimiz siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışmalar yapar. Ekran değişimi sırasında yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler gerçekleştirir. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Sizler de ekran değişiminde bilgi güvenliğine önem veriyorsanız, hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edin.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Panel ve Ekran Değişimi

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri kaliteli ve güvenilir hizmetler altında gerçekleştirilir. Bunun yanında ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Ayrıca ekran değişimi sonrasında ise telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Garantili Ekran Değişimi

Siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında sizlere yardımcı olur. Servisimiz bünyesinde Samsung garantili ekran değişimleri ile hizmetler verilir. Ekran değişimi hizmetlerinde sizler de kendinizi güvence altına almak için hemen servisimiz ile iletişime geçebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments