Samsung Galaxy M31S Ekran Degisimi
Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Samsung Galaxy M31S Ekran Değişimi

Samsun Galaxy M31 S cihazınızın ekranı kırıldı mı ? Ekran kırılma olayları halk içinde doğal bir şey olarak algılanmaktadır. Bu tür hatalar artık kullanıcı dikkatsizliği yerine cihazların ekran hassasiyetine bağlıdır. Peki ya neden cep telefonları ekranları hassastır  ? Ekranlar dokunmatik aksamın çalıştığı kısmın tamamını oluşturduğu için kullanışlılığı ve performansı açısından bu yapıda olmaları gerekmektedir. Teknoloji her ne kadar çok ileri olsa da uzmanlar bu konuya çare üretmiş değiller. Kırılan ekranların yerine doğru ekranı takmakta cep telefonlarınızın ömrü için oldukça önemlidir. Aksi taktirde dandik bir ekran takarsanız ileride cihazınızda daha farklı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz buda ekstra maliyet ve ekstra masraf olarak size geri dönecektir. Kadıköy cep dünyası olarak cihazlarınızın en uzun ömürlü olması için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Bu konuda en iyi donanımlı ekipmanlar ekran parçaları aksamlar vs gibi önlemleri almış bulunmaktayız.

Samsung Galaxy M31 S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Cihazlarınız firmamıza ulaştıktan kısa süre içerisinde ustalarımız tarafından detaylıca incelenir. Ezbere hareket edip cihazınıza zarar vermemek adına durum analizi yapılır. Durum analizi sonuçlandıktan sonra gerekli aksiyonlar ve önlemler alındıktan hemen sonra işlemlere cep telefonlarınız güvenliği açısından özel odalarda devam edilir. Samsung galaxy m31s ekran değişiminin sonuçlandığı bu odalar elektrikten arındırılmış ve steril ortamlardır. Tüm bu işlemler gerçekleşirken cihazınızın ne koşullarda ekran değişiminin yapıldığını izleme fırsatınıda elde edebilirsiniz. Ekran değişimi işlemi bittikten sonra ustalarımız tekrardan ufak bir durum analizi yapar cihazınızda herhangi bir sorun mevcut değilse cihazınız size teslim edilir.

Samsung Galaxy M31 S Ekran Değişimi Çok Uzun Sürer mi ?

Samsung Galaxy M31S Ekran değişimi cep telefonu bize ulaştıktan hemen işlemlere başlanıp teslim sürecine geçilir. Firmamız ekran değişimlerini asla günlerce bekletmez. Her zaman yedek parçalarımız mevcut olup eğer herhangi bir sebepten dolayı tükenmiş olsa ile ortalama 1 saat içerisinde hızlıca tedarik edilmektedir. Bu tedarik sürecinden müşterimizin etkilenmemesine özen gösterip stoklarımız bitmeden güncellemekteyiz ve tedarik etmekteyiz. Yoğunluktan dolayı bazen stok durumları göz ardı edilmektedir bu yüzden çok nadirde olsa görülebilir fakat asla günlerce tedarik süresini beklememekteyiz. Firmamızda ekran değişimi yaklaşık 30-60 dakikası arasında sürmektedir işlemler sonrasında cihazınızda bir problem olmaması durumunda cihazınız hemen size teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy M31S Ekran Değişimi Fiyatları Nedir ?

Firmamız samsung galaxy m31 s cihazları dışında da bir çok cihaz ekranı değişimi yapmaktadır. Cihazlarınız bize ulaştıktan kısa bir süre içerisinde değişimi yapılıp gerekli işlemlerden sonra hemen size teslim edilir. Hız konusunda da hizmet konusunda da sektörün en iyisi olduğumuzu iddaa ediyoruz. Bu neticeye varmamızın sebebini şüphesiz siz müşterilerimize borçluyuz. Cihazlarınızın ömrünü yüksek tutmak için gerçeğe en yakın en iyi ekranları kullanmaktayız ve cihazlarınıza son teknoloji ekipmanlarla müdahalede bulunmaktayız. Bu sebeple fiyatlarımızı da  en minimal derecede tutmaya da özen gösteriyoruz. Samsung Galaxy M31S Ekran değişimi ücretlerimiz 1250 TL’dir. Ama fiyatlarımız bazen anlık olarak güncellenebilmektedir. Detaylı ve en güncel bilgileri müşteri temsilcimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Ön Cam Değişimi Yaptırmak İstiyorum Öneriyor musunuz ?

Firmamıza daha önce ön cam değişiminden kaynaklı bir çok müşterimiz geldi fakat hepsini geri çevirdik. Çünkü Kadıköy cep dünyası cihazlarınızı nasıl daha uzun ömürlü olmasıyla alakalı çalışmalar yürütmektedir. Ön cam değişimi cihazları kötü etkilemektedir. Bu işlem sonucunda cihazlarınıza ön cam sökmek için ısı verilir. Bu ısı cihazınızın bir çok aksamını önemli derecede kötü yönde etkilemektedir. Kadıköy cep dünyası olarak bu tür işlemleri yapmamakla beraber hiçbir müşterimize de asla önermiyoruz.

Farklı Şehirlerden Kargoyla Cihaz Gönderimi Yapabilirmiyim Firmanıza ?

Kadıköy cep dünyası tek şubesiyle İstanbul da hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin bir çok şehrine hizmet vermeye devam eden ve bunu tek şubeyle yapan sayılı firmalardanız. Firma olarak her müşteriye koşmayı kendimize görev bildik. Bunun için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Çalıştıkça daha çok kitlenin bizi tercih ettiğini görüyoruz. Kadıköy cep dünyasına cihaz göndermek isteyen müşterilerimiz bizi arayarak nasıl ve nereye göndereceklerini detaylıca öğrenebilirler.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments