Samsung Galaxy M31 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy M31 ekran değişimi konusunda sizler de hızlı ve güvenilir çözümler arıyorsanız, hemen servisimize uğrayın ve bizimle kısa süre içerisinde etkili çözümler elde edin. Deneyimli ve uzman ekibi ile sizlere ekran değişimi sunan firmamız, orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Samsung orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınızın performansı ilk gün ki haline geri döner. Bunun yanında teknik servisimiz siz değerli müşterilerine;

  • Ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın Samsung ekranlar ile çözüm sunar.
  • Değişim hizmetlerinde en az 6 ay kadar garanti kapsamında hizmet verir.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Samsung Galaxy M31 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi hizmetlerinde oldukça hassas konulardan biri de bilgi güvenliği olarak karşımıza çıkar. Teknik servisimizde ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ve zarar görmez. Servis çalışanlarımız telefonlarınızda yalnızca görüntü birimine müdahale eder ve bu şekilde bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez.

Samsung Galaxy Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy M31 ekran değişimi servisimizde alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile gerçekleştirilir. Ayrıca değişim hizmetlerinde sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.

Ekran değişimi yapılmasının ardından cihazınızda bulunan bilgiler asla silinmez ve kaybolmaz. Ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri yapan servisimiz, sizlere her zaman orijinale en yakın ekranlar ile hizmet sunar.

Bunların yanı sıra ekran değişiminin hemen ardından telefon ekranlarınız çeşitli test ve kontrollere tabi tutulur. Aynı zamanda ekranlarınızı sizler de kontrol edebilirsiniz. Yeni ekran üzerinde herhangi bir görülmemesi halinde onayınız alınarak telefonlarınız teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy M31 Panelli Ekran Değişimi

Teknik servisimiz, siz müşterileri için her zaman panelli ekran değişimi hizmetleri sunar. Telefonlarda ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimi yapılarak ilerleyen zamanlarda ortaya çıkması muhtemel beyaz nokta ve sarı leke gibi sorunların önüne geçilir. Ayrıca telefonlarınızda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçaların değiştirildiğini söylemek mümkündür.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments