Samsung Galaxy M30 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy M30 ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız ile siz de hızlı ve kaliteli bir ekran değişimine dahil olabilirsiniz. Telefon tamir ve onarımında kaliteli çözümler sunan firmamız, ekran değişiminde de aynı şekilde kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sürdürür. Bunun yanında servisimiz Samsung Galaxy M30 ekran değişimi konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet verir. Ayrıca değişim son sistem ekipman ve donanımlar ile yapılır ve bu sayede telefonlarınızda herhangi bir şekilde farklı sorunlar meydana gelmez.

Samsung Galaxy M30 ekran değişimi konusunda siz müşterilerine uygun fiyat aralıkları ile yardımcı olan servisimiz, ekran değişiminde bütçe dostu bir hizmet anlayışına sahiptir. Siz de samsung galaxy M30 ekran değişimi fiyatı olarak oldukça uygun çözümler bulabilir ve bunun yanında uygun fiyatların yanı sıra kaliteli bir işçilik ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca telefon servisimiz sizlere komple ekran değişimi ile hizmet verir. Telefon ekranlarını oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir ve böylece beyaz nokta ya da sarı leke gibi çeşitli ekran sorunları ile karşılaşmanız önlenmiş olur.

Samsung Galaxy M30 Ekran Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Akıllı telefon ekranlarında oluşan tüm sorunlarda etkili çözümleri ile öne çıkan servisimiz, Samsung Galaxy M30 modellerinde de sizlere her zaman alternatif çözümler ile yardımcı olur. Dilerseniz bizimle hem kargo yolu ile hem de müşteri adresinde ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Bunların yanı sıra değişim sırasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, uygulama, oyun ya da rehber gibi tüm bilgiler zarar görmeden olduğu gibi kalır. Tabi aynı zamanda telefonlarınız asla sıfırlanmaz ve reset gibi işlemler uygulanmaz. Servisimizde genel olarak bir ekran değişimi ise aşağıdaki şekilde yapılır;

  • Samsung Galaxy M30 akıllı telefon modellerinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 dakika içinde tamamlanır. Ancak servis yoğunluğuna bağlı olarak bu süre 2 saate kadar uzayabilir.
  • Ekran değişimlerinde her zaman uzman ve deneyimli bir teknisyen kadrosu yer alır.
  • Bunun yanında parça ve işçilik garantili hizmetler ile sizlere güvence altında hizmetler sunulur.
  • Telefonlarda hem ekran değişimi öncesi hem de değişim sırasında sıfırlama gibi işlemler yapılmaz ve bunun yanında telefonlarınızda yer alan tüm bilgiler olduğu gibi kalır ve zarar görmez.
  • Ekran değişiminin ardından yeni takılan ekran bir dizi test ve kontrollerden geçer. Eğer testler ve kontroller sonrasında ekran herhangi bir şekilde sorun çıkarmazsa telefon müşteriye teslim edilir.
  • Bunların yanı sıra servisimizde daima orijinale en yakın Samsung ekranlar ekran değişimleri yapılır.
  • Değişim sırasında telefonlarda gerçekleştirilen tüm işlemler müşterilerin yanında ve gözü önünde yapılır. Böylece akılda soru işaretleri kalmasına izin verilmez.
  • Eğer telefon servisimize gelme imkanınız bulunmuyorsa kargo yoluyla telefonlarınızı gönderebilir ve bu şekilde de ekran değişimi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Telefonlarınız servisimize ulaştığı aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere gönderilir. Böylece yaklaşık olarak 3 iş günü içerisinde tüm işlemler bitmiş ve telefonlarınız sizlere telsim edilmiş olur.

Telefon Servisimizde Ekran Değişimi Hangi Durumlarda Yapılır?

Samsung akıllı telefon modellerinde ekran değişimleri genelde telefon ekranlarında çok ciddi sorunların oluşması ile gerçekleştirilir. Darbe ya da düşmeye bağlı olarak ekran kırılmaları, çatlamaları ve çizilmeleri görülür. Bu tür durumlarda telefon servisimiz ekranlarınızda yaşadığınız bu sorunlar karşısında sizlere yardımcı olur. Ayrıca dokunmatik panelde meydana gelen bozulmalar için de aynı şekilde ekran değişimi hizmetleri verdiğimizi belirtmek isteriz.

Samsung Galaxy M30 Ekran Değişimi İçin Bizi Tercih Edin

Servisimiz telefon tamir ve onarımı hizmetlerinin yanı sıra siz müşterileri için ekran değişimi hizmetleri de sunar. Sektörün öne çıkan firmalarından biri olan servisimiz, oldukça hızlı ve kaliteli bir ekran değişimi hizmeti verir. Alanında uzman ve deneyimli kadrosunun yanı sıra son teknoloji ekipmanlar ile işlem yapar. Bunun yanında değişim sırasında telefonlar sıfırlanmaz ve içinde yer alan bilgiler asla zarar görmez. Uygun fiyatlı çözümlerin yer aldığı teknik servisimizde sizler de kısa süre içerisinde ekran sorunlarınızı ortadan kaldırabilir ve bizimle profesyonel hizmetlerin tam ortasında yer alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments