Samsung Galaxy A9 (2018) Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A9 (2018) ekran değişimi hizmetlerinde alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda son sistem elioman ve donanımlar ile ekran değişimi yapar. Bunun yanında servisimizde hiçbir şekilde sadece samsung a9 ön cam değişimi yapılmaz. Bunun yerine iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi ekranın tüm parçaları değiştirilir. Bunun amacı ise daha sonrasında ekranlarda görülebilecek sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunların önüne geçmektir. Ayrıca bu işlem sayesinde daha kalıcı ve etkili bir çözüm üretilmiş olur.

Samsung Galaxy A9 (2018) ekran değişimi için servisimiz tercih ettiğinizde oldukça uygun fiyat aralıkları ile karşı karşıya kalırsınız. Firmamızda samsung a9 2018 ekran fiyatı konusunda her zaman sizlere uygun fiyatlarda yardımcı olunur ve bunun yanında kaliteli bir işçilik ile hizmet verilir. Bu nedenle her zaman ekran değişimlerinde bizi tercih edebilir ve kırık, çatlak ya da çizik telefon ekranlarınız ile bize gelebilirsiniz. Ayrıca Samsung telefonlarıjzın dokunmatiğinde bozulmalar meydana gelmesi halinde de aynı şekilde telefon servisimize gelebilir ve profesyonel çözümlerimize ortak olabilirsiniz.

Samsung Galaxy A9 (2018) Ekran Değişimi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Ekran değişimlerinde siz müşterileri için kaliteli ve profesyonel çözümler sunan telefon servisimiz, uzman ekibi ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimi sırasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve telefon rehberi gibi bilgilere asla zarar gelmez. Telefonlarda sıfırlama yapmadan ekran değişimi hizmeti sunan firmamıza her zaman için güvenebilir ve bizimle kısa süre içerisinde istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Telefon servisimizde ekran değişimi sırasında verilen hizmetler ise şu şekildedir;

  • Samsung Galaxy A9 telefonların ekran değişimlerini servisimiz yaklaşık olarak 45 dakika gibi kısa bir sürede tamamlar. Ancak servisimizde yoğunluk olduğu durumda bu süre 2 saate kadar uzayabilir.
  • Servisimizde ekran değişimleri sırasında sorun yaşanmaması adına her zaman deneyimli ve tecrübeli bir ekip hizmet verir.
  • Sizleri güvence altına almak için 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet veren servisimiz ile değişim sonrası yaşadığınız benzer sorunlarda tekrar servisimize gelebilir ve ücretsiz destek alabilirsiniz.
  • Ayrıca ekran değişimi öncesinde ve değişim yapıldığı sırada servisimizde telefonlarınız sıfırlanmaz ve içinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Telefonlara yeni takılan ekranlar değişim sonrası bazı testler ve kontrollerden geçirilir. Böylece yeni ekranda bir sorun olup olmadığı anlaşıldığı taktirde telefon müşteriye teslim edilir.
  • Ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın Samsung ekranları ile değişim hizmeti sunulur.
  • Ayrıca ekran değişimi yapılırken tüm işlemler müşterilerimizin gözü önünde gerçekleştirilir.
  • Kargo yoluyla ekran değişimlerinin de yapıldığı servisimizde sizler de telefonlarınızı kargo ile bize gönderebilirsiniz. Servisimize ulaşan telefonlarınızın ekranı aynı gün değiştirilerek tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ile ekran değişimi hizmetleri ortalama 3 iş günü kadar zaman alır.

Samsung Galaxy A9 (2018) Ekran Değişimi Yapmamızın Nedenleri Nelerdir?

Samsung akıllı telefon modellerinde darbe ya da düşmeye bağlı olarak çeşitli ekran sorunları yaşanır. Servisimiz kırılan, çatlayan ya da çizilen ekranlarda sizlere hızlı ve kaliteli çözümleri ile ekran değişimi hizmetleri sunar. Siz de ekranlarınızda yaşadığınız bu tür sorunlar karşısından servisimize gelebilir ve sizlere sunduğumuz hizmetleri daha yakından görebilirsiniz. Ayrıca telefonlarda ekran dokunmatiğinin bozulması halinde de yine telefon servisimize gelebilir ve bizimle kısa süre içerisinde istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken ekran sorunları yaşadığınız anlarda servisimize gelmek ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı ve profesyonel çözümleri yakından keşfetmektir.

Samsung Galaxy A9 (2018) Ekran Değişimi İçin En Doğru Adres

Telefon tamir ve onarımında sektörün sayılı firmalarından biri olarak sizlere hizmet vermekte ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara en kısa sürede kaliteli çözümler sunmaktayız. Servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenler ile yapılır. Bunun yanında son sistem ekipmanlar ile gerçekleştirilen değişimler için parça ve işçilik garantisi sunulur. Değişim yapıldığı sırada telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ve sıfırlama gibi işlemler yapılmaz. Siz de kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler için hemen servisimize gelin ve profesyonel hizmetlerimizi daha yakından görün.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments