Samsung Galaxy A71 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A71 ekran değişimi konusunda sizler de hem alanında uzman hem de deneyimli bir ekip tarafından değişim hizmetleri almak istiyorsanız, hemen teknik servisimize gelin ve sizlere profesyonel çözümlerimiz ile yardımcı olalım. Orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim hizmetleri sunan servisimiz, bu şekilde telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi sorunların tamamen ortadan kalkmasını sağlar. Teknik servisimiz siz değerli müşterileri için her zaman;

  • Samsung orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar.
  • Değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay süreli garantili hizmetler verir.
  • Ayrıca değişim sırasında yapılan tüm işlemler siz müşterilerimizin gözü önünde yapılır.

Samsung Galaxy A71 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung akıllı telefonların ekran değişimleri teknik servisimizde sterilize edilmiş ve aynı zamanda statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Değişim hizmetleri sırasında her zaman konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenler görev alır.

Diğer yandan ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınız birtakım testlerden ve kontrollerden geçirilir. Ayrıca değişim sonrasında bilgileriniz asla silinmez ve bunun yanında firmamızda ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır.

Samsung Galaxy Telefonlarda Panelli Ekran Değişimi Hizmetleri

Samsung Galaxy A71 ekran değişimi hizmetlerinde firmamız, siz müşterilerine daima panelli ekran değişimi ile yardımcı olur. Buna göre telefon ekranlarınızda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların her biri değiştirilir. Bu şekilde daha sonradan telefon ekranlarınızda beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar yaşamak zorunda kalmazsınız.

Samsung Galaxy A71 Ekran Değişimi Ne Kadar Zaman Alır?

Teknik servisimizde ekran değişimi hizmetleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Değişim sırasında ekran için kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve sonrasında ekranda yapılan çeşitli testler bu süre içerisinde yer alır. Ekran testleri yapılmasının ardından telefonlarınız sizlerin kontrolüne sunulur ve eğer ekranda bir sorun yoksa teslimat gerçekleştirilir. Böylece ekran değişimleri sorunsuz bir şekilde ve kısa sürede tamamlanmış olur.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments