Samsung Galaxy A50s Ekran Degisimi
Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Samsung Galaxy A50s Ekran Değişimi

Cihazlarınızın kullanılamaz hale gelen ekranlarınızı değiştirmek amacıyla yapılan işlemlere denir. Bu işlemlerin ana amacı cihazınızın eski performans ve görünüm özelliklerine geri döndürmektir. Tüm bu işlemler yapılmadığı zaman cihazınızda önemli sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlardan bazıları cep telefonu ekranlarınızın tamamen ekran yanısmasıdır. Pil ve diğer optimizasyon ayarlarında senkron hatalarının meydana gelmesi ardından daha da sorun yaratacak ana kart ve dokunmatiğinde arızalar oluşması gibi faktörleri sıralayabiliriz. Bu hususta firmamız sizlere en iyi hizmeti ve bu hizmet çatısı altında en iyi ücret ve en kısa sürede ekran değişim işleminizi yapmayı vaadeder.  Tüm bu sorunlar halletme konusunda uzman olarak sizleri Samsung A50s Ekran Değişimi yapmaya çağırıyoruz. Sizleri firmamızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Samsung Galaxy A50s Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Üstün teknolojiyle donatılmış ve güvenlikten ödün vermeden donattığımız ofisimizde cihazlarınız için her ekipmanımız mevcuttur. Ekipman dışında da çalıştığımız personeller alanında en iyisi olup her tür cep telefonu için bilgi sahibidirler. Firmamız tüm bunlarla yetinmeyip Samsung Galaxy A50s Ekran Değişiminin daha etkili ve cihazınız için daha güvenli olması için ofisimize tamamen elektrikle bağlantısı kesilmiş özel odalar dizayn etmiştir. Bu özel odalar yalnızca ekran değişimi için kullanılıp elektirkte bağlantısı bulunmamaktadır. Bu odalar cihazınızın ekran değişimi sırasında dışarıdan gelecek herhangi bir elektrik akımına karşı kısa devreden korumaktadır.

Samsung Galaxy A50S Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Hızlı teslimat adı altında tüm işlemlerinizi adeta ışık hızında halledip anında cihaz teslimini anında size teslim eder. Tüm bu işlemler sürerken cihazınızın başında bekleyebilir ekran değişimi süresince tüm işlemleri takip edebilirsiniz. İşlemler sonucunda oluşacak her türlü hasarın önüne geçmek için ustalarımızın daha önceden hazırladığı yol şablonlarından gidilir. Firmamız tüm aksiliklerin önüne geçebilmek için gerekli tüm önlemleri öncesinden test edip almıştır. Samsung Galaxy A50S Ekran Değişimi yapılırken ortalama bir zaman vermek gerekirse firmamız tarafından 20 ile 45 dakika arasında bir süreç işlemektedir. Bu süreç sonlandıktan sonra kısa performans ve senkron testlerine tabi tutulup sorun çıkmadığı taktir de cihazınız hemen teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy A50S Ekran Değişimi Fiyatları Nelerdir ?

Maliyet konusunda da müşterilerimizin yanında olduğumuz gibi asla uçuk fiyatlarla en berbat işlere imza atmamaktayız. Müşterilerden aldığımız ücretin karşılığını verebilmek için canla başla çalışmakta olup her gün firma olarak gelişim sürecindeyiz. Firma olarak hiçbir teçhizattan ve güvenlik önleminden geri kalmadığımız gibi bu cihazların kullanması için en iyi personellerle de çalışmaktayız. Tüm bu çalışmalar neticesinde sizlere en iyi hizmeti vermek bizim alnımızın borcu olmuştur. Müşterilerimizin yanında olup fiyatlar konusunda da en olağan fiyatları kullanmaktayız. Samsung Galaxy A50S Ekran değişim fiyatımız 1300 TL’dir. Kur farkında oluşan dalgalanmalardan dolayı fiyatlarımızı güncelleyebilmekteyiz. Bu nedenle firmamızı arayarak detaylı bilgi almanızı önemle tavsiye etmekteyiz.

Samsung Galaxy A50S Ekran Değişiminde Bilgilerim Silinir mi ?

Ekran değişiminde cihazınızın yazılımıyla alakalı hiçbir işlem yapmayıp cihazınız elektirkle bağlantısı kesilir işlemlere başlanır. Pil ile bağlantısını tamamen sökerek kısa devre ve bazı optimizasyon sorunlarını tamamen ortadan kaldırarak cihazınızın ekranını daha güvenli bir şekilde tamir etmekteyiz. Yazılımsal müdahale etmediğimiz cihazınızda asla bir veri kaybı söz konusu olamaz. Bu anlamda firmamız da böyle bir hadisenin yaşanmadığını bilmenizi ister daha öncesinden de hiçbir müşterimizi bu anlamda da mağdur etmediğimizi bilmenizi isteriz. Kadıköy cep dünyası olarak yaptığımız her işlemi kendimizden emin yaptığımız için acemiliğe asla yer vermemekteyiz. Tecrübeli ekip arkadaşlarımızla çıktığımız bu yolda Kadıköy cep dünyası olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam edecez.

Teknobest’e (Kadıköy Cep Dünyası) Nasıl Gelirim?

Metrobüs veya Marmarayı kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme durağından Kadıköy Altıyol Boğa yönüne ilerleyin. Yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerinde yaklaşık 20 metre aşağıda sağda bulunmaktadir.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından, Boğa heykeline çıkan cadde üzerindedir.  Garanti Bankasının ilerisinde sol tarafta yer almaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments