Samsung Galaxy A22 Ekran Degisimi
Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Samsung Galaxy A22 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A22 cep telefonu cihazların kırılması artık rutin hale gelmiştir. Kırılma sebepleri dolaylı sebeplerden ve neticelerden doğabilir. Önemli olan kısım kırılma sonrasında yapılacak ve izlenecek yoldur. Kırılmalara müdahale edilmez ise ileride cep telefonunuzu kaybedebilir veya ekranınızda elektriksel kısa devre olaylarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Düşme esnasında ana kartınızı tetikleyecek veya dokunmatik aksamlara zarar gelme ihtimali yüksek hasarlar meydana gelmiş olabilir. Bunların öğrenmenizin tek yolu cihazınızın ekranını değiştirmekten geçer. Değişim yaparken bu hataları ortaya çıkarmak adına güvenilir bir firmaya gitmeniz gerekmektedir. Bu konuda Kadıköy cep dünyası olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Cep telefonunuzun ekran değişimi yapılırken düşme sırasında başka aksamında herhangi bir zarar meydana gelmiş ise bunu size bildirerek haberdar ederiz fakat isteğiniz ve rızanız olmayan hiçbir işlemi asla ve asla cihazlarınıza uygulamayız.

Samsung Galaxy A22 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Cihazlarınıza özenle müdahalede bulunmakta özen gösteriyoruz. Firma olarak bu konuda çok titiz bir çalışma şekline sahibiz. Cep telefonlarınız bize ulaştıktan sonra bizim güvencemiz ve himayemiz altında olacaktır. Ekran değişimi sırasında ustalarımız samsung galaxy a22 cihazınızı detaylıca inceler bu incelemeler çok uzun sürmemekle beraber ezbere yapılacak müdahaleden doğan sonuçları ortadan kaldırmaya yöneliktir. Ardından elektrikten arındırılmış özel cep telefonları için dizayn edilmiş son derece güvenli ve son teknoloji ekipmanlara donatılmış odalarda işlemlere geçilir bu işlemler yapılırken , sizin de izleme şansınız bulunmaktadır. Ekran değişimi surecini başından sonuna kadar izleyebilir içinize sinmeyen bir kısım olduğu taktirde ustalarımıza iletebilirsiniz. İşlem sonuçlanıncaya kadar titizliğe önem gösterilir işlem sonrasında cihazınızda performanstan kaynaklı herhangi bir sorun bulunmuyorsa cihazınız size teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy A22 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Firmaların yaptıkları hatalardan kendimizi her zaman sakınıyoruz ve bize başvuran müşterilerimizin güvenini kazanmak için her zaman yenilik peşindeyiz. Her güne yoğun başlayıp fakat hızlı ve tempolu şekilde canla başla çalışmaktayız. Telefonlarınızın ekran değişimini aynı zaman zarfı içerisinde gerçekleştiriyor ve teslim ediyoruz bize gelen cihazınız asla ve asla günlerce bizde kalmamaktadır. Samsung Galaxy A22 Ekran değişimi firmamız da ortalama 45 dakika arasında süren bir işlemden sonra cihazınız detaylıca kontrol edilmekle beraber herhangi bir performans sorunu olmadığı sürece size teslim ediyoruz. Ekran konusunda stoklarımız herzaman güncel olup yedek parçanın bitmesi durumunda aynı gün içerisinde tedarik işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu konuda içiniz rahat olsun. Böylesi kaliteli bir hizmetten faydalanmak için bizimle mutlaka iletişime geçmeyi unutmayınız.

Samsung Galaxy A22 Ekran Değişimi Ücreti Nedir ?

Firmamız tüm müşterilerimize yönelik yürüttüğü kampanyalar hizmetler ve neticesinde güven veren inovasyonlar neticesinde ayakta durmaktadır. Firmamız en iyi hizmeti ve en iyi yedek parçadan oluşan hizmetleri en minimal fiyata yapmaktadır. Sırf müşterilerimiz mağdur kalmaması adına fiyat konusunda fedakarlık yapan firmamız masraf konusunda da asla masraftan kaçmamaktadır. Bunlara örnek vermemiz gerekirse ofisimizi son teknoloji ekipmanlara donatmış olup en iyi şekilde en güvenli olacak şekilde önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Firmamızda Samsung Galaxy A22 ekran değişiminde de kullanılan aksamlar gerçeğe en yakın ekranlardan oluşmakta olup fiyatı ise 1200 TL’dir. Firma olarak neticede dalgalanan kur farkından dolayı fiyatlarda oynama gereği doğmaktadır. Bunun sebebi yedek parçaların döviz kuruyla alınmış olmasından kaynaklıdır. Bu anlamda detaylı ve en güncel fiyatları almak için ofisimize veya müşteri temsilcimizi aramanızı tavsiye etmekteyiz.

Teknobest’e (Kadıköy Cep Dünyası) Nasıl Gelirim?

Metrobüs veya Marmarayı kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme durağından Kadıköy Altıyol Boğa yönüne ilerleyin. Yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerinde yaklaşık 20 metre aşağıda sağda bulunmaktadir.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından, Boğa heykeline çıkan cadde üzerindedir.  Garanti Bankasının ilerisinde sol tarafta yer almaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments