Samsung Galaxy A21s Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A21s ekran değişimi sayesinde sizler de ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunlara hızlı çözümler bulabilirsiniz. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından düşüş yaşamaz. Bunun yanında siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler asla silinmez.
  • Her zaman parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapılır.
  • Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sırasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsung Galaxy A21s ekran değişimi hizmetleri ile sizler de cep telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde telefon ekranlarınızda oluşan sorunlara hızlı çözümler bulabilirsiniz. Servisimizde kargo ile göndermiş olduğunu telefonlarınızda ekran değişimleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilir. Bunun ardından ise telefonlarınız yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca servisimizde kargo ile ekran değişimleri çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Ekran değişimlerinde garantili çözümler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Servisimizde çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi kapsamında gerçekleştirilir. Değişim ardından ekranlarınızda oluşan diğer sorunlar için de ücretsiz destek sunulur.

Samsung Galaxy A21s Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Samsung telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için uzman bir ekip ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Bunun yanında tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır ve değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Konusunda uzman bir ekip tarafından yapılan ekran değişimleri sonrasında ise telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede bilgileriniz zarar görmez.

Samsung Galaxy A21s Panelli Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için kaliteden ödün vermeden çalışmalar yapan servisimiz, ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verir. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçalar tamamen değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde ise ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Samsung Galaxy A21s Ucuz Ekran Değişimi

Siz müşterileri için her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ekran değişimleri yapan servisimiz, oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi hizmetleri için hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olalım.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile yapılır. Servisimize kadar gelme şansınız olmaması halinde hemen bizi arayabilir ve ekranlarınızda meydana gelen sorunları kargo gönderim hizmeti ile çözmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Servisimize kargo yoluyla göndermiş olduğunuz cep telefonlarınız, kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ile yapılan değişim hizmetlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

Samsung Galaxy A21s Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung ekran değişimi hizmetleri için sizler de bir an önce bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bu sürenin hemen ardından ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Sizler de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments