Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A11 ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Bunların yanı sıra servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile sunulur.
  • Ayrıca ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Samsung Galaxy A11 ekran değişimi için sizler de bir an önce telefonlarınızı kargo yoluyla servisimize gönderebilir ve bu sayede ekranlarınızda oluşan tüm sorunlara hızlı çözümler getirebilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz cep telefonlarınızda uzman bir ekip ile ekran değişimleri yapılır. Bunun ardından aynı gün içerisinde telefonlarınız kargo ile adresinize kadar gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri için her zaman garanti kapsamında çözümler sunulur. Sizler de kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için telefon servisimiz ile iletişime geçebilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Samsung Galaxy A11 Ucuz Ekran Değişimi

Ekran değişimi hizmetlerinde her zaman konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışan firmamız, aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde çatlak, çizik ya da kırık ekran değişimi hizmetleri için bütçenize uygun çözümler sunulur. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile ekran sorunlarınızı gidermek için hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edin.

Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ekran değişimi sonrasında ise telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Bunun nedeni uzman ekibimiz, telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu nedenle fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Sizler de bilgi güvenliğine önem veriyorsanız, ekran değişimleri için bizi tercih edebilir ve telefonlarınızda yer alan bilgileri koruma altına alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için uzman ekibi ile hizmet veren firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ile ön plana çıkar. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde yapılır. Bunun ardından ise ekranlarınızda birtakım testler ve kontroller gerçekleştirilir. Herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunularak teslimat gerçekleştirilir. Ayrıca sizler de ekran değişimi sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve telefonlarınızı bu şekilde teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi

Garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, tüm ekran değişimlerinde garanti kapsamında hizmetler ile öne çıkar. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında telefon servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ekran değişimi sonrasında ise karşılaştığınız ekran sorunları için servisimiz tarafından sunulan ücretsiz destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Samsung ekran değişimleri için servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede giderebilirsiniz. Kargo ile yapılan ekran değişimleri oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlanır ve ardından telefonlarınız yine kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments