Samsung Ekran Değişimi Kadıköy

Samsung ekran değişimi Kadıköy içerisinde yapmış olduğumuz telefon bakım – onarım servis hizmetlerinde firmamız, Samsung marka telefonlarınızın arızalı ekranlarını değiştirmektedir. Özellikle de sadece ön cam değişimlerinde de değil, tamamen ekranının bütününü değiştirerek telefonlarınızın ilk günkü gibi kaliteli ve parlak bir ekrana dönüşmesini sağlamaya özen göstermekteyiz.

Ekran değiştirme fiyatı konusunda da her kesime hitap edecek bir düzenle faal olmaya çaba gösteren firma personellerimiz, alanında uzmanlaşan bir teknik kadroya sahip. Yani sorunu anı anına keşfedip uygulamalı bir şekilde çözüme ulaştırmayı da başarmaktayız. Bu kapsamda bakıldığında da herhangi bir sıkıntı çıkmadan işlemlerimizde detaycılık ilkesini benimseyerek memnuniyete ulaştırmaktayız.

Ekran Değişiminde İdeal Adres Kadıköy Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi Kadıköy işlemlerimizde 6 ay garantili bir teknik destek sunuyoruz. Ki 20 seneye ulaşan tecrübemiz ve personellerimizin pratik dokunuşları sayesinde mevcut ekranların değiştirime sürecine geçme aşamaları en fazla 15 dakika sürmektedir. Bu süreç içerisinde de gerçekleşen ekran değişimi sonrasında bir adet koruyucu cam da hediye olarak telefonunuza monte edilmekle birlikte, hızlı ve sistemli bir bakım onarım düzenine de rahatlıkla erişim sağlanmış olacaktır. Bu gibi düzenlemeler sayesinde olabildiğince etkin bir teknik destek oluşumunu müşterilerimize sunmakta olduğumuzu bilmelisiniz. Ayrıca garantici bir tutuma sahip olduğumuz için her aşamamızda ayrıcalıklı bir düzene erişmenize özen gösteriyoruz.

Bütün bu düzenlemelerin yanı sıra personellerimizin firma olarak sunmuş olduğu kaliteli hizmet seçenekleri de şu şekilde sıralanabilir;

  • Güvenilir ve titiz hizmet düzeni
  • 6 ay garantici bir teknik destek
  • 15 dakikada ekran değişim aşamaları
  • Orijinal ekran değişim işlemleri
  • Verim alacağınız türden personel desteği
  • Kargo gönderimi ile ekran değişim işlemleri
  • Kadıköy dışında da İstanbul çevresine teknik destek sağlanması

Samsung İç Ekran Kırılması

Bütün bu aşamaların yanı sıra dokunmatik ekran değiştirme işlemleri ile birlikte her zaman iç ekran kırılması durumlarına da müdahalede bulunmaktayız. Bu kapsamda da bizimle günün her anında iletişime geçebilir, telefonlarınız için teknik destek alma gibi birçok işlevselliği de bizden randevu talep ederek değerlendirebilirsiniz.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments