Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Samsung A30S Ekran Değişimi ve Onarımı

Müşteri şikayetlerinin büyük bir kısmı yaptığımız araştırmalar sonucu diğer firmaların sunduğu ekran değişim süreleri. Biz bu anlamda tamamen müşteri odaklı yaklaşımlar yaptığımız için samsung galaxy a30s cihazınızın ekran değişimini en kısa sürede gerçekleştirip size teslim etmekteyiz. Bu konuda mağduriyet yaşamayacağınıza dair firmamız garanti ediyor. Ortalama bir ekran değişimi firmamız tarafından 20 ile 45 dakika arasında gerçekleşmektedir. Ekran değişimi bittikten sonra uzman ekibimiz tarafından cihazınızın performans kontrolü yapılmaktadır bu anlamda olumsuz bir sonuç ortaya çıkmadığı sürece cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Hangi  Durumlarda  Samsung Galaxy A30S Ekran Değişimi Yapıyoruz ?

Cep telefonlarının düşmesi sonucunda oluşan ekran kırılmaları, çatlak deforme olmuş cep telefonlu ekranlarını firmamız bünyesinde değişimini sağlamanız mümkündür. Bu anlamda samsung galaxy a30s cep telefonlarınızın ekran değişimini yapmaktayız. Ekran değişimi yapılırken titizlikle çalışmaktayız ve ayrıca müşterilerimizin izlemesi içinde bir ayrıcalık tanımaktayız. İsteğe bağlı olarak da ekranında çizik oluşmuş cep telefonlarının değişimini yapmaktayız. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda hareket etmekte olup istemedikleri hizmeti vermemekteyiz. En uygun fiyat ve en kalitesi hizmet adı altında çalışmakta olup tek şubemiz Kadıköy de hizmetlerimize devam ediyoruz. Teknik desteğe ihtiyacı olan müşterilerimiz bizi arayabilir detaylı bilgi alabilmektedirler.

Samsung Galaxy A30S Ekran Değişimi Fiyatları Nedir ?

Samsung Galaxy A30S ekran değişiminde herkesin en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi de fiyatlar nedir ? Firma olarak müşterilerimizi zor durumda kalmasını istemediğimiz için fiyatlarımızı en uygun olacak şekilde ayarlamaktayız. Cihazlarınızı son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış elektrikten arındırılmış özel odalarda onarmaktayız. Güvenlik önlemleri üst safhada olup cihazınızın zarar görmemesi adına her tedbiri almış bulunuyoruz. Öte yandan cihazlarınızda asla kalitesiz ekranlar kullanmayıp gerçeğe en yakın olmakla beraber size performans sorunu yaşatmayacak ekranlar kullanıyoruz. Kadıköy cep dünyası olarak şuan için Samsung Galaxy A30S ekran değişimi ücretimiz 700 TL’dir. Fakat dalgalanan kur nedeniyle bu fiyatlarda sapmalar meydana gelebiliyor maalesef. Daha güncel bilgi almanız adına müşteri temsilcimizi aramanızı rica ediyoruz.

Samsung Galaxy A30S Ekran Değişiminde Verilerim Silinir mi ?

Ekran değişimi sırasında yazılımsal ve cihazınızın depolama alanına herhangi bir müdahale edilmediği için hiçbir şekilde kişisel verileriniz silinmez. Ustaca dokunuşlar yaparak profesyonel ekiple çalıştığımız için cihazınıza zarar vermekten kaçınıyoruz. Böyle bir durum firmamız için konuştuğumuz asla yaşanmamıştır. Son teknoloji ekipmanlarımızla cihazınızın güvenliği açısından tüm tedbirler alınmış olup cihazınıza etki edecek ve yazılımsal hatalara , kısa devre gibi sonuçlar doğuracak etkenleri ortadan kaldırmaktayız. Sizde Kadıköy cep dünyası ile güvenli bir şekilde samsung galaxy a30s cihazınızız ekran değişimini gerçekleştirmek istiyorsanız iletişim numaralarımızdan detaylı bilgi alabilir veya ofisimizi ziyarette bulunabilirsiniz.

Samsung Galaxy A30S Ön Cam Değişimi Yapıyor Muyuz?

Ön cam değişimi yapılan cihazlarda genellikle olumsuz sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu işlem her zaman cihazın ömrünü kısaltmakla beraber sonrasında doğuracak tamir masraflarını da beraberinde getirmektedir. Firma olarak bu ve cihazlara zarar verecek işlemlerden uzak durup müşterilerimize böylesi bir hizmet vermemekteyiz. Ön cam değişimlerinde ısıya maruz bırakılan cihaz ilerleyen süreçler de olumsuz etkiler doğurmaktadır bunlar genellikle anakartın deforme olmasıyla alakalıdır. Anakartı zarar gören bir cihazın pek bir ömrü yoktur ve cihazı doğrudan etkilemektedir. Müşterilerimizi bu konuda uyarmak görevimiz olduğu için bu hizmet adı altında bize gelen müşterilerimizi de uyarmaktayız.

Firmanız Kargo ile Cihaz Gönderimi Yapabilirmiyim

Kadıköy cep dünyası yıllardır cep telefonu tamiri ve ekran değişimi konusunda emin adımlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız tek şubesiyle bütün Anadolu topraklarındaki müşteri kucaklamakta ve cihaz sorunlarına çözüm üretmektedir. Bu anlamda firmamıza farklı şehirlerden başvuran bir çok müşterimiz için kargo ile cihaz kabul servisimiz bulunmaktadır. Müşteri temsilcimizden alacağınız adrese cihazınızı ve yapılacak işlemleri açıklarsanız size yardımcı olunacaktır. Cihazlarınız bize ulaştıktan hemen sonra gerekli işlemleri yapılıp ve ekran değişimi yapılıp en kısa süre içerisinde tekrardan vereceğiniz adrese kargolanmaktadır. Titiz çalışma ve jet hızında bakım onarım yapan firmamızla çalışmak istiyorsanız irtibat numaralarından bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments