Samsung a20s ekran degisimi
Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Samsung A20S Ekran Değişimi Kadıköy

Cep telefonlarınız istemediğiniz ve ummadığınız bir anda yere düştükten sonra oluşan hasarlardan kılcak çatlak , ekran kırılması veya sistemsel aksaklıklardan dolayı firmamıza ulaşmanız durumunda müdahale etmemiz mümkündür. Firma olarak bu anlamda çok tecrübeliyiz. Müşterilerimizin bizlere duyduğu memnuniyet anketlerine verdiği cevapları web sitemizden ulaşarak göz atabilirsiniz. Üstün teknolojik ekipmanlar ile cihazlarınıza zarar vermeden tamiratını gerçekleştirip jet hızında teslim ediyoruz. Bunları yaparken tüm yalınlığıyla müşterilerimizin gözü önünde yapmaktayız. Güven konusunda sınırların dışına çıkan firmamız bu konuda hassasiyet göstermektedir. Samsun Galaxy A20S Cep telefonu cihazlarınızın emin ellerde ekran değişiminin yapılmasını istiyorsanız firmamıza mutlaka uğramalısınız.

Samsung Galaxy A20S Ekran Değişimi Fiyatları Nedir ?

Artan kur fiyatları , enflasyon vb sebeplerden dolayı fiyatlar ülkemizde ne yazık ki Hat safhaya çıktı. Bu durum en çok cep telefonu kullanıcılarını ve tamircilerini vurdu. Dolarla alış veriş yapılan tüm firmalar olağan üstü fiyatlarla müşterilerin karşısına çıktı maalesef. Fakat firmamız bu durumda her zaman müşterilerin yanında olduğu için bu durumdan sıyrılarak olması gereken en minimal rakamlarla çalışmayı seçti. Samsung Galaxy A20S Cep telefonlarında ekran değişimi fiyatı firmamız olarak 750TL olarak belirlenmiştir. Fakat kur hareketliliğini devam ettirdiğinden dolayı bu fiyatlarda zaman zaman inişler ve kalkışlar olabilmektedir. En güncel ve sağlı bilgiyi almak adına firmamızı aramanızı tavsiye ediyoruz.

Samsung Galaxy A20S Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor ?

Samsung Galaxy A20S cep telefonlarına bir çok firma yanlış müdahale sonucu gelen müşterilerimizin getirdiği telefonla anlıyoruz. İşin ehli olmayan yerlerde tamirat cihaza uzun ömür değil zarar vermektedir. Bu durumda tecrübesiz olduğumuz hiçbir hizmeti hiçbir müşterimize vermiyoruz vermekten kaçıyoruz. Firmamız sayılı firmalar arasında zirve statüsünde gösterilen Kadıköy de tek şubesiyle adeta cep telefonu ekran değişimlerinde kale görevi görmektedir. Ortalama ekran değişimi yapılırken geçirilen zaman zarfı 20-60 dakikadır. Bu süre zarfında cep telefonunuzun ekranı nasıl değiştirildiğini izleyebilir akabinde cihazınızı teslim alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen firmamıza uğramayı veya aramayı çekinmeyin.

 

Samsung Galaxy A20S Ekran Değişiminde Verilerim Silinir mi ?

Samsung Galaxy A20S cihazlarınıza müdahale yapılırken yazılımsal bir arıza oluşmaması adına cihazınız pille bağlantışı tamamen koparılır. Yani bu demek oluyor ki asla yazılımsal bir iç veya dış müdahale yapılmadan işlemler tamamlanır. Ve dışardan bir etkiye maruz kalmaması adına da elektrikten arındırılmış özel odalarda yapılmaktadır bu tüm işlemler. Cihazınızı tamir boyunca izleyebilirsiniz ustalarımızın tecrübesine şahitlik edebilir böyle bir hizmeti deneyimleme fırsatını elde edebilirsiniz. Kadıköy cep dünyasında ekran değişimi yapılan hiçbir cihazda veriler, fotoğraflar hatta ve hatta oyun verileri en ufak bir dosyanın dahi silinmez.

Samsung Galaxy A20s Ön Cam Değişimi Yapıyor Muyuz?

Ön cam değişimi olarak adlandırılan olay maliyet olarak ekran değişimine kıyasla daha ucuz olabilir fakat ekran değişimine kıyasla da telefon ömrünüzü kısaltacak cinsten bir işlemdir. Bunun sebebi ise cep telefonlarına ısıyla müdahale edilmesidir. Bu ısı direk ekranın altında bulunan her cihazda genellikle öyledir ana karta etki etmektedir. Ve ana kartın işlevselliği açısından çok tehlikelidir. Ana kart dediğimiz aksam cihazın beyni ve kalbidir ve ömrünü belirleyen en önemli etkendir değişim yapıldığı taktirde ana kartta sıfır cihaz parası ödemiş gibi olursunuz. Bu anlamda cihazlarınızın sağlığını önemsediğimiz için asla ve asla böyle bir işlemi müşterilerimize asla önermiyoruz ve bu hizmeti vermiyoruz maalesef.

Firmanız Kargo ile Cihaz Gönderimi Yapabilirmiyim

İstanbul da tek şubemizle bir çok müşterinin yardımına koşmaya devam ediyoruz. Yıllardır sektörde öncü firmalar arasında bulunmaktayız. Tüm Türkiye’de bulunan müşterilerimize ulaşmaya devam ediyoruz. Müşterilerimiz hizmetlerimizden faydalansın ve cihazları emin ellerde onarım işlemleri görür. Kargoyla cihaz gönderimi servisimizi aktif ettik. Müşteri temsilcilerimizi arayarak kısa bir görüşmenin ardından size verecekleri adrese istenilen şekilde kargolama yaptığınız zaman cihazlarınızın ekran değişimi işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirip size anında tekrar iletmek durumundayız. Kadıköy cep dünyası olarak sizinle çalışmaktan onur duyacağız.

Teknobest’e (Kadıköy Cep Dünyası) Nasıl Gelirim?

Metrobüs veya Marmarayı kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme durağından Kadıköy Altıyol Boğa yönüne ilerleyin. Yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerinde yaklaşık 20 metre aşağıda sağda bulunmaktadir.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından, Boğa heykeline çıkan cadde üzerinde yer alan Garanti Bankasının ilerisinde sol tarafta yer almaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments