Rize Ekran Değişimi

Rize ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimize uğrayın ve alanında uzman bir ekip ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Teknik servisimiz siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca değişim sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Teknik servisimizde genel olarak ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında değişimler parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızdaki bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Rize ekran değişimi ile aynı zamanda kargo ile telefonlarınızı göndermeniz ve bu şekilde değişim hizmetleri almanız mümkündür. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, ekran değişimleri yapılmasının ardından tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise firmamız tarafından ödenir. Ayrıca servisimizde her zaman garanti kapsamında hizmetler sunulur. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri Rize garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Rize

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olan servisimiz, hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresidir. Servisimizde tüm iPhone telefonların ekran değişimleri için orijinale en akın ekranlar kullanılır. Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez. Ayrıca ekran değişiminin hemen ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Rize

Samsung ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Değişim sonrasında ise telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de ekranlarınızda meydana gelen sorunları Rize garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrası yaşadığınız ekran sorunları için de tekrar servisimize gelerek ücretsiz destek almanız mümkündür.

Xiaomi Ekran Değişimi Rize

Xiaomi ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunlara profesyonel çözümler bulabilirsiniz. Teknik servisimiz, siz müşterileri için ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler eski performansına geri döner. Ayrıca değişimler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Bunların yanı sıra teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi sorunlara sizler de garantili ekran değişimi Niğde ile hızlı ve kaliteli çözümler getirebilir ve bunun yanında servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Rize

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanır. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bu değişimin ardından ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer ekranlarınızda herhangi bir sorun bulunmuyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Teknik servisimizde ön cam eğişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri ile aynı zamanda telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Bunun yanında panelli ekran değişimleri sayesinde daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments