Reeder Şarj Soketi Değişimi
Yazan:admin / Blog / 0 Yorum

Reeder Batarya Değişimi

Cep telefonu teknik servisimizde, batarya değişimi işlemlerinin tüm aşamaları garantili olarak yapılmaktadır. Reeder batarya değişimi uzman elemanlar tarafından yapıldığında daha güvenli olacaktır. Batarya değişimi sırasında yapılacak yanlış işlem telefonun zarar görmesine ve yüksek maliyetli tamir işlerine neden olabilecektir. Servisimizde tüm işlemler, alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Reeder markasına ait tüm cep telefonu modellerinin bataryalarını hemen yapabilmek için stoklarımızda yedek parça ürünlerini bulunduruyoruz.

Reeder Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Batarya değişimi işlemlerinin tümü garantili olarak yapılıyor. Müşterilerimiz, reeder telefonlarının yeni bataryalarını 6 ay garantili olarak kullanabileceklerini biliyorlar. Batarya değişim işlemlerini, müşterimizin gözü önünde yapıyor, değişim yaptığımız alanların kamera ile takip edilmesini sağlıyoruz. Batarya değişimi yapılan bölümde, telefonlara müdahale etmeden önce statik elektrik akımına karşı önlem alıyoruz. Batarya değişiminde, telefona zarar vermeyecek özel aparatlar kullanıyoruz. Batarya değişimi sonrasında, telefonun ilk günkü verimlilikte çalışmasını sağlıyoruz. Batarya değişimi işlemlerini güvenli yaptığımızı belirtiyoruz ve müşterilerimiz, Google haritalarda hizmetlerimle ilgili yüksek olumlu müşteri yorumlarının yer aldığını görebiliyor.

Reeder Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Cep telefonları bataryalarında meydana gelen her sorun, güvenli kullanımı engelleyecektir. Reeder telefonların bataryaları ne zaman değiştirilmeli sorusu için kullanıcılar, telefonların çalışmasını gözlemlemelidir. Teknik servis olarak, batarya değişimi konusunda detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Bazı kullanıcılar, bataryalarda meydana gelen hasara ya da batarya kullanım ömrüne dikkat etmeden kullanmayı sürdürmektedir. Bu durum telefonlara daha fazla zarar verebilecektir.

Reeder modellerini kullananlar, telefonla konuşurken ya da telefonlarını şarj ederken, batarya bölümünde ısınma fark ettiklerinde bataryalarını hemen değiştirmelidir. Yanlış şarj yüzünden bazı bataryalarda şişme meydana gelebilecektir. Şişme yapan batarya oluşturacağı baskı ile arka kapağa ya da ekrana zarar verebilecektir. Telefon işlem yapmazken bile kendiliğinden kapanmaya başladıysa bataryanın değiştirilmesi gerekiyor demektir. Elemanlarımız, müşterilerimize bu sorulara sorarak bataryadaki sorunu tespit etmeye çalışmaktadır.

Reeder Batarya Değişimi
Reeder Batarya Değişimi

Reeder Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Reeder cep telefonları, yerli marka olarak piyasadaki yerini almıştır. Dünya genelinde de birçok ülkede kullanılmaktadır. Reeder batarya değişimi fiyatı konusunda her zaman müşteri memnuniyeti oluşturacak uygun fiyatlar vermeye çalışıyoruz. Telefon modellerinde kullanılan bataryaların şekli ve mAh değeri farklıdır. Bu farklılıklar, batarya değişimi fiyatını da etkilemektedir. Teknik servis olarak, tüm modelleri için batarya değişim fiyat listesi oluşturuyor, bunu müşterilerimizle paylaşıyor ve uygun fiyatlara değişim yapıyoruz.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Cep telefon teknik servis hizmetlerimizden herkesin faydalanmasını sağlıyoruz. Batarya değişimi işlemleri için Türkiye’nin her yerindeki reeder kullanıcıları, kargo gönderimi yapabiliyorlar. Müşterilerimiz, servisimize geldiğinde, batarya değişimi yapılmasını istedikleri telefonların bataryalarını hemen değiştiriyoruz. Reeder modelleri için batarya değişim süresini 20 dakika olarak veriyoruz, ancak iş yoğunluğuna göre bazen 1 saat süre alabiliyor.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Servisimizde, gizli bölme yoktur ve batarya değişimleri müşteri gözü önünde yapılmaktadır. Bu şekilde hizmet verdiğimiz için batarya değişimi yapılırken, bilgiler okunur mu, kopyalanır mı telefonun parçaları başka parçalarla değişir mi endişelerini ortadan kaldırıyoruz. Reeder telefonların batarya değişimi işlemleri sonrasında içerisinde kayıtlı bulunan hiçbir bilgi silinmemektedir. Batarya değişim sonrasında telefonunu açan kullanıcı, son arama kayıtları dahil tüm bilgilerin olduğu gibi durduğunu görebilecektir.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Cep telefonu kullanıcıları, cihazlarında bazı sorunlar ile karşılaştığından hemen paniklemektedir. Servisimizi arayan ve bilgi isteyen müşterilerimize, telefonda gerekli bilgileri veriyoruz. Servisimize gelerek batarya değişimi yaptırmak isteyenler, işlemlerle ilgili merak ettikleri tüm soruları sorabiliyorlar. İşlemler teknik elemanlarımız tarafından yapıldığı içi gerekli cevaplar hemen veriliyor. Müşterilerimizin merak ettiği sorular arasında şunlar yer alıyor.

Telefon bataryasında şişme neden meydana gelir? Her cep telefonu için orijinal şarj aleti üretilmiştir. Şarj işlemleri, araç şarjı ya da orijinal olmayan şarj aletleri ile yapıldığında, batarya yapısını bozacak ve şişme meydana getirecektir.

Bataryada meydana gelen şişme telefona zarar verir mi? Bataryada meydana gelen şişme, batarya yapısının hasar gördüğünü göstermektedir. Batarya değişimi yapılmadığında, şişme etkisiyle telefon ekranına baskı oluşacak ve zarar verecektir.

Telefon şarj seviyesi birden düşüyor neden? Telefonlar kullanılmaya başlandığında, bataryaların kullanım ömrü zamanla doluyor. Kullanım ömrü dolan bataryaların şarjı dolu görünse bile hemen bitebilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments