Kadıköy’de Pazar Günü Açık Cep Telefonu Ekran Değişimi Servisi

Pazar günü açık cep telefonu ekran değişimi servisi bulmak isteyen kişilerin çok iyi bir şekilde araştırmalarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Birçok telefon servisi Pazar günleri hizmet vermediğinden bu servisleri tercih eden kişiler mağdur olmaktadır. Firmamız Pazar günlerinde de hizmet veren servisler arasında yer alırken ekran değişimi dahil olmak üzere tüm onarım işlemleri yapılabilmektedir.

Kadıköy’de Pazar Günü Açık Ekran Değişimi Servisi

İstanbul büyük bir şehir malum herkes pazar günü evinde oturup hafta sonu zevkini çıkartmak isteriz. Bazende bu hafta sonu tatilini zehre çeviren kazalarda olmasa pazar günün keyfine diyecek hiç bir şey bulamasınız. Diyelim ki İstanbul Kadıköy de yasıyorsunuz ve bir pazar günü kullandığınız cep telefonu ekranı kırıldı ve bozuldu. Hiç kendinize dert etmeden Kadıköy’de pazar günü açık olan ekran değişimi servisimiz Kadıköy cep dünyası olarak sizi bekliyor olacak.

Pazar Günü Ekran Değişimi Servisine Geldiğimde İşlem ne Kadar Sürer?

Ekranlarında kırılmalar ya da çatlamalar olan kişiler bu sorunların çözümü için servislere geldiklerinde ekran değişimine ihtiyaç duymaktadır. Bu işlemin yapılabilmesi için Pazar günü açık telefoncular tüm modellerin ekranlarına sahip olmak zorundadır ve en kısa sürede değişim işlemlerinin yapılması gerekir. Firmamız, tüm markaların telefonları için uygun ekranlara sahip olduğundan değişimleri 45 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlayabilmektedir.

Cep Telefonu Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Pazar günü açık cep telefonu ekran değişimi servisi arayışında olan kişiler doğru adrese geldiklerinde ekran değişimleri sorunsuz bir şekilde tamamlanabilecektir. Burada kullanılan malzemenin kalitesi kadar değişim işleminin de kusursuz bir şekilde yapılıyor olması önem arz etmektedir. Firmamız İstanbul cep telefonu tamiri konusunda en iyi hizmeti verirken firmamızda gerçekleştirilen ekran değişimi;

  • Ekranlarda yaşanan sorunların tespiti,
  • Sorunun kaynaklandığı parçaların telefondan ayrılması,
  • Ekran değişikliğine karar verilmişse ekranın tüm aksamlarının muazzam bir şekilde çıkarılması,
  • Hiç kullanılmamış olan yeni ekranların telefona montajının yapılması,
  • Telefonun çalıştırılarak gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi gibi aşamalardan oluşmaktadır.

Cep Telefonu Ekran Değişimi İçin Telefon Nasıl Ekiplere Ulaştırılır?

Cep telefonlarının uzman ekiplere ulaştırılmasında birçok kişi sorun yaşamaktadır. Pazar günleri İstanbul’un yoğun trafiği ile uğraşacak zamanı olmayan kişiler telefonlarını uzman ekipler yerine kendilerine en yakın olan tamircilere götürerek onarımını gerçekleştirmeyi düşünebilirler.

Servislerin büyük bir kısmı çalışmadığı için insanlar Pazar günü telefon bayileri açık mı sorusunun cevabını aramaya başlamaktadır. Yaptıkları araştırmalarda firmamızın Pazar günleri hizmet verdiğini gören kişiler ofisimize gelerek telefonlarını bizlere teslim edebilirler.

Pazar günü yerinde servis veya arayın gelelim ekran değişimi servisi çalışıyormu?

İsterlerse ekiplerimizi bulundukları konuma çağırarak telefonlarını teslim edebilir ve onarımı tamamlandığında geri alabilirler. Böylece dinlemeye ayırdığınız Pazar gününüzde telefonunuzu kolayca tamir ettirmiş olabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Şehmus Dinçer
Şehmus Dinçer
5 yıl önce

Tatil günü bir telefon teknik servisinde geçireceğini soyleselerdi inanmazdim kırık iPhone 8 ekranı ile başbaşa kaldiktiktan sonra pazar günü açık ekran değişimi servisi aradık Allah’tan arkadaşlar açıktı da bizi bu dertten kurtadi herkese tşkler