Oppo Şarj Soketi Değişimi

Oppo Reno Z2 Ekran Değişimi

Oppo Reno Z2 ekran değişimi yaptırmak için hızlı ve kaliteli çözümler üreten adres arıyorsanız firmamız sizin için en doğru adres olacaktır. Telefonunuzun ekranı, cihazınızı doğrudan kullanmanızı sağlayan bölümdür. Ekranın hasar görmesi dokunmatik hassasiyetini olumsuz yönde etkilediğinde cihazınıza komut vermeniz de imkansız hale gelebilir. Bu noktada da telefonunuz için ekran değişimi ihtiyacı doğar. Ekran değişimini sektörde başarısını kanıtlamış bir teknik servis firması olarak bizler alanında uzman teknik kadromuz, son teknolojik ekipmanlarımız ve hizmet kalitemiz ile sizlere sunmaktayız. Ekran değişimi sırasında ve sonrasında oluşabilecek tüm aksaklıkları ve sorunları rotadan kaldıran teknik servisimiz, yine de değişim sonrasında müşterilerimizin mağdur olmaması adına 6 ay işçilik ve yedek parça garantisi vermektedir.

Oppo Reno Z2 ekran değişimi sonrasında cihazınızın ekran mekanizmasında değişen parçaya ya da işçiliğe bağlı olarak bir sorun yaşadığınızda garanti belgesi ile teknik servisimize başvurmanız yeterli olacaktır. Teknik ekiplerimiz tüm teknolojik sorunlarınızda olduğu gibi yaşadığınız ekran sorunlarına da kısa sürede uzun süreli çözümler üretecektir. Ekran değişimi hizmetlerimiz firmamız tarafından Türkiye’nin dört bir yanına ücretsiz kargo ile yapılmaktadır. Cihazınızı elden bize getirecek kadar yakında değişseniz ya da gelmeye vaktiniz yoksa ekranı değişmesi gereken telefonunuzu kargo ile bize gönderebilirsiniz. Telefonunuz elimizde ulaştığında en hızlı şekilde işleme alınır ve değişim sonrasında aynı hızda adresinize teslim edilmek üzere tekrara kargoya verilir.

Oppo Reno Z2 Ekran Değişimi Süresi

Kaliteli hizmetine bir de hızlı ve acil ekran değişimini ekleyen teknik servisimiz, işinin ehli olan teknisyen kadrosu ile hasarlı ya da bozuk olan ekran değişiminizi en hızlı şekilde yaparak cihazınızı sağlam bir şekilde kullanmanızı sağlar. Cihazınız teknik servisimize elden ya da kargo ile ulaştıktan sonra cihazınız sıraya alınır. Teknik servis personellerimizin yoğunluk oranına göre telefonunuzun ekran değişimi en geç 1 saat içerisinde yapılır ve cihazınız birtakım testlerden geçirildikten sonra tarafınıza kargo ile ya da elden teslim edilmek üzere hazırlanır.

Oppo Reno Z2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Oppo Reno Z2 ekran değişimleri diğer ekran değişimleri gibi hızlı, sistemli, güvenilir ve aynı zamanda da garantili şekilde yapılmaktadır. Ekranı değişmesi gereken cihazınızı Teknik servisimize elden ya da kargo ile bize ulaştırdığınızda teknisyenlerimiz, yoğunluğuma bağlı olarak hızlı bir şekilde cihazınızı işlem sırasına koymaktadır. Cihazınızın incelemeleri yapıldıktan sonra cihazınızın ekranı temiz, elektrik yükünden arındırılmış ve sterilize edilmiş teknik servis odalarında değiştirilir. Değişim işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuz size teslim edilmeden önce teknisyenlerimiz değişen ekranın testlerini yaparak ekran ayarlarını kontrol eder. Hiçbir sorun olmadığı takdirde cihazınız size elden ya da kargo ile en kısa sürede teslim edilir.

Oppo Reno Z2 Ekran Değişimi İle Kişisel Bilgilerim Kaybolur mu?

Oppo Reno Z2 ekran değişimi hizmetimiz direk cihazınızın görüntü işlemcisi üzerinde işlem yapılan bir hizmettir. Yapılan işlem sadece hasarlı ya da arızalı olan ekran parçasının sökülerek yerine orijinaline en uygun ve cihazınıza en uyumlu ekran parçasının takılmasıdır. Bu sırada cihazınıza format atılmaz, belleğine herhangi bir işlem yapılmaz. Bu nedenle de teknik servis bünyemizde cihazınıza ekran değişimi yapıldığında kişisel bilgilerinizin kaybolması ve silinmesi söz konusu değildir. Ayrıca müşterilerimizin özel hayat gizliliğini ön planda tutan bir teknik servis firması olarak telefonunuzdaki size özel bilgi ve belgelerin kötü niyetli kişilerin ya da üçüncü şahısların eline geçmesi kesinlikle mümkün değildir

Oppo Reno Z2 Ekran Değişimi Ücretleri

Piyasada Oppo Reno marka telefonların ekran değişimini yapan birçok teknik servis olsa da firmamız, bu teknik servislerden hem hizmet kalitesi ve güvenilirliği hem de hizmet ücretleri bakımından açık ara farkla önde ve lider bir teknik servis firmasıdır. Teknik servisimiz, müşteri dostu bir firmadır. Bu doğrultuda ekran değişimi ücretlerimiz müşterilerimize optimum düzeyde sunulmaktadır. Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimlerinizi uzun vadeli çözüm yöntemleriyle en uygun fiyatla birlikte işçilik ve parça garantisiyle birlikte alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments