Oppo Şarj Soketi Değişimi
Yazan:admin / Blog / 0 Yorum

Oppo Şarj Soketi Değişimi

Oppo kullanıcıları, şarjım çok yavaş doluyor ya da telefonum hiç şarj etmiyor dediklerinde, servis hizmetlerimizden faydalanabilirler. Şarjın yavaş dolması ya da hiç dolmaması şarj soketinin değiştirilmesini gerektiriyor.

Oppo şarj soketi değişimi ile ilgili tüm işlemler alanında uzman kişiler tarafından servisimizde, 7/24 kamera kayıtları altında yapılıyor. Oppo kullanıcıları, şarj soketlerini değiştirirken işlem aşamaları boyunca yanımızda bulunabiliyor ve işlemleri görebiliyor. Oppo teknik servisi olarak sunduğumuz hizmetlerimizde müşterilerimize her türlü işlem güvencesi ve garantisi veriyoruz.

Müşterilerimiz, telefonlarında kayıtlı bulunan resim, video, mesaj içeriklerinin okunmasında endişe duyar. Servimizde, bilgilerin okunmadığı, kopyalanmadığı, farklı parçaların değiştirilmediği müşterilerimize gösterilir. Bunu, tüm işlemleri müşterinin gözü önünde ve kamera kaydı altında yaparak gösteriyoruz.

Oppo Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Oppo şarj soketi değişimi işlem süresi normal zamanlarda ortalama 30 dakika sürüyor. Şarj sorunu yaşanan telefonunu servisimize getiren müşterilerimize hizmetlerimi hemen vermeye başlıyoruz. Şarj soketi değişimi işlemleri için özel aparatlarımız vardır. Uzman elemanlarımız, telefonda kayıtlı olan bilgiler silinmeden şarj soketi değiştirme işlemlerini gerçekleştirirler.

Şarj soketi arızalarının tespiti için şarj alıp almadığı testi yapılır. Bunun için farklı şarj kabloları denenir ve sorunun kablodan olup olmadığı tespit edilmeye çalışılır. Şarj soketinde meydana gelen kırılmalar varsa soket değişimi işlemleri yapılır. Özel aparatlarla içini açtığımız cep telefonunun şarj soketini yerinden usulüne uygun söküyor ve değiştirme işlemlerini yapıyoruz.

Müşterilerimiz sunduğumuz hizmetler sayesinde her zaman olumlu yorumlar alıyoruz. Google haritalarda müşterilerinden yüksek olumlu yorumlar alan teknik servis olarak gösteriliyoruz. Servisimizle iletişim kuran oppo kullanıcıları, şarj soketi değişimi sırasında bilgilerinin silinmeyeceğini öğrenmekte ve işlemlerin hemen yapılmasını sağlamaktadır.

Oppo Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

Mobil cihazlarda yaşanabilecek şarj sorunları, cihazların verimli kullanımını etkiler. Şarj soketinde meydana gelen hasarlar, şarjın dolmamasına veya yavaş dolmasına neden olabilir. Uzmanlarımız gerekli kontrolleri yaparak sorunu tespit eder. Oppo şarj soketi değişimi fiyatı arıza durumuna göre değişir. Şarj soketi kırılması, şarj sorunlarına neden olan ve sık karşılaşılan sorunların başında gelir.

Şarj soketinin kırılması, şarj edilmek istenildiğinde kablonun zorlanarak takılması ya da şarja takılı iken sert zemine düşmesi sonucu olabilmektedir. Şarj soketinin kırık olduğunu tespit ettiğimiz telefonların tamir işlemleri, parça değişimi yapılarak gerçekleştiriliyor. Kırık olduğunu ya da şarj doldurmayacak şekilde arızalı olduğunu gördüğümüz şarj soketlerini değiştirdiğimizde 6 ay garanti veriyoruz.

Oppo Şarj Almama Sorunu

Oppo cihaz kullanıcılarının yaşamış oldukları her türlü arıza sorununu uzman elemanlarımız kısa sürede garantili olarak çözüyor. Oppo cihazların şarj almama sorunları tüm mobil cihazlarda karşılaşılan sorunlarla aynıdır. Şarj soketinde meydana gelen kırılma, kirlenme gibi nedenler şarj almamaya neden olur. Telefonun şarj edilmesi için kullanılan kablonun hatalı ya da hasarlı olması da şarj almama sorununa neden olabilecektir.

Servisimize tamir için getirilen telefonlar için her türlü şarj testleri ve kontrolleri yapılmaktadır. Şarj kablolarının sert bir şekilde takılması, zamanla şarj soketinin zarar görmesine ve belirli süreden sonra şarj almamaya başlamasına neden olabilecektir. Cep telefonlarının en hassas parçalarından birisi olan şarj soketleri tamir işlemlerini garantili olarak yapıyoruz. İşlem sonunda müşterilerimizi bilgilendiriyor ve nelere dikkat edeceklerini gösteriyoruz.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Oppo cep telefon modellerinin şarj soketi değişimi fiyatı 100 TL ile 250 TL arasında değişebiliyor. Şarj soketi yedek parçaları kur fiyat farkına göre güncel fiyat seçenekleri ile müşterilere sunulmaktadır. Servisimizde, tüm müşterilerimize işçilik ve parça değişim garantisi veriyoruz.

Şarj soketi değişimlerini müşterimizin gözü önünde yapıyor olmamız, hem fiyat hem de güvenilir işlemler açısında önemlidir. Şarj soketi değişimi sonrasında telefonda başka sorunlar olduğunu tespit ettiğimizde müşterimize gösteriyor ve isterse o sorunun da çözülmesini sağlıyoruz.

Oppo cep telefonu kullanıcıları, şarj soketinin orijinal olmasını istemektedir. Servisimizde orijinal yedek parçalar kullanılmakta ve değiştirilen şarj soketi için 6 ay garanti verilmektedir. Telefonlarını servisimize kargo ile gönderen ya da kendisi getiren müşterilerimize, şarj soketlerinin zarar görmeden nasıl kullanılması gerektiği hususunda bilgi veriyoruz. Tüm müşterilerimiz, servisimize gelmeden önce telefon ile iletişim kurarak, uzman elemanlarımızdan her türlü bilgiyi alabilirler.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments