Oppo RX17 Neo Ekran Değişimi

Oppo RX17 Neo ekran değişimi ile tüm ekran sorunlarınıza kısa sürede uzun soluklu çözümler bulabilirsiniz. Telefonunuzun ekran darbe ve düşmelere bağlı olarak kırılmışsa, çatlamışsa, çizilmişse ya da dokunmatik hassasiyetinde sorun varsa cihazınızı kullanmanız zorlaşacak bir zaman sonra da imkansız hale gelecektir. Bu gibi durumlarda alanında uzman olan teknik personel kadromuza telefonunuzu emanet ederek siz de tüm ekran sorunlarınıza en acil şekilde çözümler bulabilirsiniz. Oppo RX17 Neo markalı cihazlarınızın hasarlı ya da bozuk ekranlarının değişimi orijinaline en yakın ve en uyumlu ekran parçası ile yapılır. Orijinaline en yakın ekran parçası kullanıldığı için değişim sonrasında cihazınızın ekran performansında bir düşüş, ekran ayarlarında herhangi bir bozulma olmaz.

Oppo RX17 Neo ekran değişimi teknik servisimizin özel dizayn edilmiş servis odalarında yapılır. Toz, statik elektrik gibi çevresel faktörler cihazınıza zarar vereceğinden tüm bu faktörler ortamdan uzaklaştırılmıştır. Ekran değişimi hizmetlerimiz 6 ay işçilik ve parça garantilidir. Ekran değişiminin yapıldığı zamanı takiben 6 ay boyunca ekran sorunu yaşadığınızda teknik servisimiz ücretsiz onarım imkanı sunmaktadır. Profesyonel ekran değişimi sonrasında cihazınızda bulunan fotoğraf, video ve rehber gibi kişisel bilgiler silinmemektedir. Müşterilerimizin teknik servisimizden güvenli ve kaliteli ekran değişimi alması için tüm kolaylıkları sağlayan firmamız, ücretsiz kargo ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize ekran değişimi hizmetini vermektedir.

Oppo RX17 Neo Her Yere Ekran Değişimi

Hızlı ve güvenilir ekran değişimi hizmeti sunan firmamız, ücretsiz kargo imkanı ile mesafesiz bir şekilde her yere ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Firmamıza ekran değişimi yapılacak telefonunuzu elden getirerek hizmet talep edebilirsiniz. Ancak firmamıza uzaksanız ya da gelecek vaktiniz yoksa kargo tercih ederek cihazınızı kargoyla bize ulaşabilirsiniz. Tıpkı elden teslim etmişsiniz gibi kargo ile cihazınız bize ulaştığında aynı gün ekran değişimi yapılır. Bu süre yoğunluğumuza göre en fazla 1 saat sürmektedir. 1 saatin sonunda telefonunuzun ekran ayarları ve ekran testleri yapıldıktan sonra aynı gün kargoya verilerek size teslim edilmek üzere cihazınız yola çıkar. Kargo ile ekran değişimi hizmetlerimizde kargo ücreti firmamıza ait olmaktadır.

Oppo RX17 Neo Gizlilik Esasıyla Ekran Değişimi

Teknik servis firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti kadar özel hayat gizliliği de önemli bir husustur. Özellikle beklenmedik bir anda ekranınız kullanılamaz hale geldiğinde cihazınızdaki fotoğraf ve video gibi size özel belgelerinizi koruma altına alamayabilirsiniz. Bu durumda içiniz rahat olabilir. Çünkü teknik servisimiz bünyesinde size hizmet sunan teknisyenlerimiz, özel hayatın gizliliği politikası çerçevesinde kişisel belgelerinizin gizliliğini sağlar, belgelerinizin üçüncü şahısların ve kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engelleyerek belgelerinizi gizli tutar.

Oppo RX17 Kapsamlı Ekran Değişimi

Profesyonel ekran değişimi yapan teknik servisimiz, kapsamlı ve güvenli ekran değişimi yapar. Ekranınızın değişimi öncesinde teknik personellerimiz arıza tespiti yaparak ekranınızın arıza durumunu ve kaynağını tespit eder. Tespit sonrasında cihazınızın sorunlu olan ön ekranı, arka ekranı ya da dokunmatik panel ekranı değiştirilir. Özellikle panel ekran cihazınızın ekranında lekelenme ve benekli görünümünün meydana geldiği bölümdür. Teknisyenlerimiz bu konuda son derece profesyonel ve deneyimli olduğu için doğru şekilde cihazınızın ekranının değişimini gerçekleştirir. Böylelikle cihazınızın ekran onarımı yanlış şekilde yapılmaz ve aslında sağlam olan ekran bölümlerine onarım sırasında zarar verilmez.

Oppo RX17 Neo Ekran Değişimi Sonrasında Ekran Koruyucu Cam Hediyemiz

Oppo RX17 Neo markalı telefonlarınızın arızalı ve hasarlı ekran değişimi teknik servis bünyemizde kaliteli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilir. Değişim hizmeti sonrasında da müşterilerinize teknik destek veren firmamız, değişen yeni ekranınıza ekranınızı büyük oranda düşmelere ve darbelere karşı koruyacak olan koruyucu cam takmaktadır.

Oppo RX17 Bütçenize Uygun Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi fiyatlarımız, bütçenize uygun ve sizi zorlamayacak düzeyde sizlere sunulur. Kalite, hız ve memnuniyetten asla taviz vermeyen teknik servisimiz, tam aksine fiyatlar konusunda son derece esnek davranarak müşterilerinin bütçesini düşünerek ekran değişimi hizmeti sunmaktadır.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments