Oppo Reno Z Ekran Değişimi

Oppo Reno Z ekran değişimi alanında uzman olan teknik servis kadromuz ile garantili şekilde size sunulur. Ekranı hasar görmüş olan Oppo marka telefonunuzu bize teslim ettiğinizde ekran değişimi cihazınıza en uygun ve en uyumlu ekran parçası ile değiştirilerek onarılır. Hasarlı ekran değişimi sonrasında hem değişen ekran hem de teknik servisimizin işçiliği 6 ay garantilidir. Bu süre zarfında ekranınızda bir sorun yaşadığınızda teknik servisimiz, siz değerli müşterilerimize ücretsiz teknik destek hizmeti sunmaktadır. Cihazlarınızın ekran değişimi teknik servisimiz bünyesinde şeffaf ve özel teknik servis odalarımızda gerçekleştirilir. Teknik servis odalarımız; statik elektrikten ve toz gibi çevresel faktörlerden arındırılmıştır. Bu sayede ekran değişimi yapılırken cihazınızın olumsuz etkilenmesi ve başka bir yerinde arıza çıkması engellenir.

Oppo Reno Z ekran değişimi yaparken teknik servisimiz siz değerli müşterilerimize güven vermek ve hizmet kalitemizi ispatlamak adına göz önünde hizmet sunmaktadır. Özellikle bizden daha önce ekran değişimi ve benzeri gibi teknolojik hizmet almayan müşterilerimizin içinde bir güvensizlik olabilmektedir. Bu güvensizliği yok etmek ve müşterilerimize güven vermek adına ekran değişimi hizmetlerimizi göz önünde gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz cihazınızın ekranı değiştirilirken siz de şeffaf teknik servis odalarımızda tüm işlemleri izleyebilirsiniz. Sizin onayınız olmadan cihazınıza hiçbir işlem yapılmamaktadır. Ekran değişimi sırasında teknik personellerimiz tüm yapılan işlemleri size de adım adım anlatarak şeffaf hizmet çerçevesinde ekran değişimini gerçekleştirmektedir.

Oppo Reno Z Türkiye’nin Dört Bir Yanına Ekran Değişimi

Türkiye’nin dört bir yanına ekran değişimi yapan firma olarak siz değerli müşterilerimizin teknolojik sorunlarına en hızlı ve en güvenilir şekilde çözümler sunmaya son sürat devam etmekteyiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun firmamızdan kaliteli ve güvenli ekran değişimi hizmeti almak istediğinizde cihazınızı bize ücretsiz kargo ile ve ek bir ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Bize ulaşan cihazınızın hasarlı ekranı en kısa sürede onarıldıktan sonra ekran ayarları ve testleri yapılır. Daha sonra cihazınız güvenli şekilde paketlenir ve size teslim edilmek üzere kargoya verilir. Bu süreçte tüm kargo bedeli firmamıza ait olup sizden kargo cüreti talep edilmez. Ekran değişimi yapılan cihazınız en kısa sürede hasarsız ve güvenle size teslim edilecektir.

Oppo Reno Z Ekran Değişimi Sonrasında Performans Değişikliği Olur mu?

Hasarlı olan ekranını değiştirmek isteyen müşterilerimizin birçoğu performans değişikliği konusunda tereddütlerini bizlere dile getirmektedir. Ancak ekran değişimi konusunda profesyonel olan teknik servis firmamızda ekran değişimi sonrasında performans değişikliği söz konusu değildir. Yani ekranınız değiştiğinizde cihazınızda yavaşlama, donma ve benzeri gibi sorunlar kesinlikle meydana gelmez. Her olası duruma karşı ekran değişiminin akabinde personellerimiz cihazınızın tüm kontrollerini ve testlerini yapmaktadır. Daha sonra her şey sorunsuz olduğunda cihazınız size teslim edilir. Ekranınız değiştiğinde gerek cihazınızın performansı gerekse dokunmatik hassasiyeti, çözünürlük ayarları gibi ekran ayarları değişmemektedir. Değişim sonrasında da cihazınızı eskisi gibi aynı ayarlarda kullanmanız mümkündür.

Oppo Reno Z Ekran Değişimi Ödeme Yöntemleri

Oppo Reno Z marka telefonunuzun hasarlı ekranınızı teknik servisimizde teknik servis garantisi ile güvenli şekilde değiştirebileceğiniz gibi teknik servisimizin size sunduğu kolaylıklardan da faydalanarak kaliteli hizmet alabilirsiniz. Teknik servisimizin siz değerli müşterilerimize sunduğu kolaylıklardan birisi de ödeme yöntemleridir. Teknik servisimizde ekran değişimi hizmeti sonrasında ödemelerinizi farklı şekillerde istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ekran değişimi hizmetimizi teknik servisimize gelerek almış iseniz ödemenizi nakit olarak ya da dilerseniz kredi kartı ile yapabilirsiniz. Şayet teknik servisimize gelebilecek durumda ve uzaklıkta değilseniz ve kargo aracılığı ile firmamızdan ekran değişimi hizmeti aldıysanız siz ve sizin gibi uzak müşterilerimiz için de havale ve EFT gibi ödeme yöntemlerimiz bulunmaktadır. Cihazınızın ekran değişimi tamamlandıktan sonra size hem ücret hem cihaz bilgisi verilir. Daha sonra onayınız alındığında havale ya da EFT olarak ödemenizi yaptığınızda cihazınız anında kargoya verilerek tarafınıza ulaştırılmak üzere yola çıkartılır. Cihazınızın hasarlı ekranının değişimini güvenli ellerde yaptırırken aynı zamanda firmamızın güvenli ödeme yöntemlerinden birisi tercih ederek ödemenizi de kolay şekilde yapabilirsiniz.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments