Akıllı Cep Telefonu Ekranı Nasıl Kırılır?

Akıllı Cep telefonu ekranı nasıl kırılır birçok kullanıcı tarafından sorulan sorulardan birisidir. Telefon ekran kırılması çok sık karşılaşılan bir problemdir. Birçok farklı nedenden dolayın telefonunuzun ekranı kırılabilir, kullanılamaz hale gelebilir. Kırık ekran sorununun tek çözümü ekran değişimidir. Ekranınız değişmediği takdirde cihazınızın ekran sorunu çözülemez ve cihazınızı kullanınız kısıtlanır ve zamanla imkansız hale gelir. Telefonunuzda kırık ekran sorunu yaşadığınızda güvenilir bir adreste ekran değişimi yaptırarak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Cep telefonu ekranı nasıl kırılır sorunlarına çözüm bulan profesyonel teknik servisimiz, tüm ekran sorunlarınıza kurumsal çözümler üreten bir firmadır. Telefonunuzun ekranı kırıldığında firmamızın alanında uzman personellerine telefonunuzu gönül rahatıyla emanet edebilirsiniz. Teknik servisimiz, size müşteri memnuniyeti garantisi ile teknik destek ve onarım hizmeti vermektedir.

Akıllı Telefonun Ekranı Neden Kırılır?

Telefonunuzun ekranı birçok sebepten ötürü kırılabilir. Android telefonların ekranı camdır ve hemen kırılabilir. Bu nedenle de telefonunuzun ekranı basit sebeplerden dolayı bile kolaylıkla kırılabilir. Ekran kırılmasına neden olabilecek durumlardan birisi telefonunuzun düşmesidir. Ayrıca telefonunuz sert bir zemine düşerse ya da sert bir zemine çarparsa büyük olasılıkla telefonunuzun dış ekranı ya da iç ekranı kırılabilir. Kırılma sorunu yaşamamak için cihazınızı düşmelere karşı korumanız en doğrusu olacaktır.

Ekran kırılma sorunlarına neden olan sebeplerin arasında telefonunuzun aşırı ısınması ve bataryanın şişmesi de vardır. Telefonunuz ısındığında kullanıma devam ederseniz aşırı elektrikten dolayı ekranınız kırılabilir. Telefonunuzun bataryası uzun süreli kullanıma, sürekli şarj etmeye bağlı olarak şişebilir. Batarya şiştikçe ekrana baskı yapar ve kısa zaman içinde de ekranın çatlayarak kırılmasına sebebiyet verir. Kırık ekran sorunu yaşamamak adına bu durumlara karşı cihazınızı korumalısınız.

Akıllı Cep Telefon Ekranını Nasıl Koruyabilirim?

Telefon ekranınız kırıldığında telefonunuzu kullanmanız imkansız hale gelecektir. Telefonunuzu iki ayrı yöntemle koruyarak ekranının da kırılmasını önleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey; telefonunuza bir kırılmaz cam bir de koruyucu kılıf takmanız olacaktır. Kırılmaz cam, ekranı düşmelere ve darbelere karşı büyük oranda doğrudan koruyacaktır. Herhangi bir darbe ve çarpma gibi durumlarda kırılma söz konusu olur ise koruyucu cam kırılacağından ekranınız sağlam kalacaktır.

Kırılmaz cam kadar telefonunuzu tamamen saran koruyucu kılıf da etkin bir koruyucudur. Özellikle telefonunuz düştüğünde ya da sert bir zemine çarptığında doğrudan telefonunuzun kasası ve ekranı etkilenmediğinden ekranınızın kırılma olasılığı da oldukça azdır. Koruyucu kılıf ve kırılmaz cam ile telefonunuzu ekran kırılma sorununa karşı basit bir şekilde koruma altına alabilirsiniz.

Telefonun Kırık Ekran Çözümü

Telefonunuzun ekranı kırıldıysa bu sorunun tek çözümü sadece ekran değişimidir. Ekran değişimini alanında uzman olan teknik personel kadromuz ile teknik servisimizde güvenle ve garantiyle yaptırabilirsiniz. Ekran kırılması sorunu yaşadığınızda kesinlikle evde kendiniz ekranı sökmeye çalışmamalısınız. Yanlı bir müdahale kırık ekran arızasını büyük bir sorun haline getirerek cihazınızın başka mekanizmalarına da zarar verecek duruma getirebilmektedir. Dolayısıyla da bu sorunun tek çözümü uzman teknik servis yardımıyla ekran onarımıdır.

Telefon Kırık Ekran Onarımı Teknik Servisi

Kırık ekranınızın değişimi sonrasında çözünürlük, parlaklık ve dokunmatik hassasiyeti gibi sorunlar yaşamazsınız. Cihaz içindeki tüm kişisel bilgileriniz olduğu gibi kalır. Ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuzdaki tüm belgeleri, ayarları ve bilgileri eskisi gibi eksiksiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teknik servisimiz bünyesinde gerçekleştirilen ekran değişimleri firmamız tarafından 6 ay parça ve işçilik garantisine tabii tutulmaktadır. Müşterilerimize güven vermek amacıyla tüm ekran değişimi hizmetlerimizi isteyen müşterilerimizin yanına ve gözün önünde yaparak şeffaf hizmet sunmaktayız. Kaliteli ekran değişimi hizmetlerimizi bize uzak olan müşterilerimize ücretsiz kargo ile sunuyoruz. Ekranı kırılmış olan telefonunuzu kargo ile bize gönderin. Cihazınızın ekranı bize ulaştığı gibi teknik personellerimiz tarafından değiştirilir ve yine aynı gün size teslim edilmesi üzerine kargoya verilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments