Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Oppo A94 Ekran Değişimi | Oppo A94 Tamiri

Cep telefonu piyasasında hızla büyümeye devam eden oppo’da kullanıcı sayısı arttıkça cihazda oluşan sorunlarda artmış bulunmakta. Akıllı cep telefonunuzun kaza ile elinizden düşmesi sonucu oluşan görüntü kaybı sonucu ekran değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Oppo A94 Ekran değişimi, batarya değişimi, şarj soketi, arka kapak, kasa gibi değişimlerde yardımınıza Kadıköy Cep Dünyası yetişiyor. 20 yıllık deneyimimiz sayesinde onarım işlemlerinizi 30 – 40 dakika gibi bir zamanda değişimini gerçekleştiriyoruz. Hem zamandan hem fiyattan tasarruf etmek için sizleri Cep Telefonu onarım servisimize bekliyoruz.

Oppo A94 Ekran Değişimi Kadıköy Cep Dünyasında Nasıl Yapılıyor ?

Oppo a94 ekran kırılması sonucu servisimize geldiğiniz zaman kısa bir ön incelemeden sonra hemen ekran değişimi işlemine geçilmektedir. İşlemlerimiz 30 40 dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır. İşlemlerimizi Oppo alanında uzman eğitimli sertifikalı ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İşlemleri şeffaf bir şekilde dizayn edilen firmamızda yapılmaktadır.

Firmamız 7/24 güvenlik kamerası ile kontrol edilip hiç bir noktada kör nokta bulunmamaktadır. İşlemleriniz sırasında güvenli bir hizmet almaktasınız. İşlemler sonrasında ise bir adet 30 TL değerindeki ekran koruyucu da cihazınıza takılıp hediye edilmektedir. Ekran değişimlerinde dokunmatik alan + iç ekran + ön cam + dış panel olmak üzere tüm parçaları komple değişmektedir. Bu sayede ekranınızda olan sorunlardan kurtulmakla beraber aynı zamanda ileride yaşayabileceğiniz sıkıntıları en aza indiriyoruz.

Hangi Durumlarda Oppo A94 Ekran Değişimi Yaptırmam Gerekiyor ?

Bazı müşterilerimiz cihazımda oluşan kırık çatlak veya tamamı ile görüntü olmaması durumunda cihazınıza nasıl bir işlem yapılmalı veya şu anda kısmi görüntü kaybım var komple mi değiştirmem lazım gibi sorular mevcut olabiliyor. Cihazın ekranında her türlü büyük oranda çatlak kırık mevcut ise ekranın değişmesi gerekir. Ekran değişimi olmazsa insan sağlığı için o çok küçük camlar elimize gözümüze ulaşabilir. Bu yüzden aslında basit gelen bir çatlağın neler doğurabileceği konusunu biraz daha basite almamak gerekiyor.

 • Cihazınızda kısmi olarak görüntü yoksa veya bozukluklar varsa,
 • Ekranda mor bir mürekkep gibi dağılma mevcut ise,
 • Ekranınızda sarı lekeler mevcut ise,
 • Ekranda görüntüye engel beyaz noktalar mevcut ise,
 • Telefon ekranında hiç görüntü yoksa,
 • Ekran düşme sonrasında kasadan ayrılıp ekranda görüntüyü engeleyecek zedelenme oluştuysa

Ekran değişimi yaptırmanız gerekiyor. İşlemler öncesinde Oppo teknik servis uzmanı arkadaşlarımız kısa bir inceleme yapacaktır. Sorunun ekrandan olduğu kesinleştikten sonra ekran değişimi işlemine geçilecektir. Görüntünün hiç olmaması gibi durumlarda bazen sorun bataryadan veya anakarttan kaynaklı olabiliyor bu yüzden kısa süreli detaylı bir incelemeye almaktayız.

Oppo A94 Teknik Servis Hizmetlerimiz

Oppo A94 cihazlarda sadece ekran değişimi değil diğer türlü yaşadığınız sorunda bize ulaşabilir detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler genel olarak

Kadıköy Cep Dünyası Kimdir ?

Kadıköy Cep Dünyası firmamız 20 yıldır Kadıköy’de onarım yapan bir teknik servistir. Yıllardır verdiğimiz hizmetlerimizde müşterilere karşı olan hem hizmet olarak hemde geri dönüş olarak almış bulunmaktayız. Sevisimize toplam 3500’den fazla yoruma sahip olup en çok olumlu yoruma sahip teknik servistir. Göz önünde ekran değişimi ile müşterinin güvenini kazanıp cep telefonu onarım sektörüne yeni soluk getiren firmadır. Göz önünde ekran değişimi sayesinde maalesef cep telefonu sektörüne oluşan kötü ön yargının kırılmasını hedeflemekteyiz. Siz çayınızı veya kahvenizi içerken 30 – 40 dakikada işlemeriniz tamamlanır ekran koruyucu hediyeniz ile teslim edilmektedir.

Oppo A94 Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 2. Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 3. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  “Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Teknobest’e (Kadıköy Cep Dünyası) Nasıl Gelirim?

Metrobüs veya Marmarayı kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme durağından Kadıköy Altıyol Boğa yönüne ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerinde yaklaşık 20 metre aşağıda sağda bulunmaktadir.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından, Boğa heykeline çıkan cadde üzerinde yer alan Garanti Bankasının ilerisinde sol tarafta yer almaktadır.

Google Adres Tarifi İçin Tıklayın

Görüntülü Adres Tarifi

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti
 6. Ücretsiz Kargo Hizmeti
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments