Oppo A9 2020 Ekran Değişimi

Oppo A9 2020 ekran değişimi firmamızın siz değerli müşterilerimize hızlı ve kalite standartlarının üzerinde sunduğu teknolojik hizmetlerden birisidir. Android telefonlarda ekranın darbe alması sonucunda ekranda oluşan kırık ve çizik gibi hasarlar ya da dokunmatik arızası gibi durumlar ekranınızın kullanımını zorlaştırır. Bu gibi durumlarda doğru bir adresten ekran değişimi hizmeti almanız gerekecektir. Profesyonel bir teknik servis olarak ekran sorunlarınıza hızlı çözümler sunarak telefonunuzun tamir ve onarım işlemlerini en kısa sürede tamamlamaktayız. Teknik servis bünyemizde çalışan tüm teknisyenlerimiz alanında uzman ve tecrübeli personellerdir. Cihazınızın ekranını sorunsuz ve hatasız bir şekilde gerçekleştiren teknik personellerimiz, göz önünde ekran değişimi hizmeti ile güven aşılayarak şeffaf bir hizmet anlayışı gütmektedir.

Oppo A9 2020 ekran değişimi faaliyetlerimiz statik elektrik yükünden arındırılmış, kir ve toz gibi etmenlerden sterilize edilmiş teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Aynı zamanda teknik servis odalarımız şeffaftır ve isterseniz telefonunuzun ekranı değişirken siz de değişim sürecini izleyebilirsiniz. Firmamıza doğrudan gelecek ekranı değişmesi gereken telefonunuz getirebileceğiniz gibi firmamıza gelecek durumda değilseniz kargo vasıtasıyla cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Kargo ile cihazınızı gönderdiğiniz takdirde cihazınız en hızlı şekilde işleme alınır. Ekran değişimini görmek isterseniz teknisyenlerimiz işlem sırasında sizi görüntülü arayarak ekran değişiminizi göz önünde yapmaktadırlar. Kapsamlı ve garantili ekran değişimi yaptırmak için en doğru adresi arıyorsanız profesyonel firmamızdan uygun fiyatlarda kaliteli ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Oppo A9 2020 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimiz, Oppo marka telefonunuzun tüm sorunlarını en hızlı şekilde tespit eder ve yine en hızlı şekilde çözüme kavuşturur. Uzman teknik personel ekibi ve teknolojik ekipmanları ile hızlı hizmette rakip tanımayan teknik servisimizde ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılarak en geç 1 saat içerisinde elden getirdiğiniz cihazınız teslim edilir. Şayet cihazınızı kargo ile bize göndermiş iseniz kargo ile elimize ulaşan telefonunuzun yine elimize ulaştığı gün ekranı 1 saat içerisinde değiştirilir ve aynı gün kargoya verilerek tarafınıza teslim edilmesi sağlanır.

Oppo A9 2020 Ekran Değişimi Garantisi Var mı?

Sektörde lider bir teknoloji firması olan teknik servisimiz, siz değerli müşterilerimize geniş çaplı bir şekilde verdiği hizmetlerin yanı sıra ekran değişimi hizmeti de vermektedir. Firmamız, tüm ekran değişimi hizmetlerimize 6 ay boyunca parça ve işçilik garantisi vermektedir. Ticari bir kaygı yaşamadan sadece müşteri memnuniyetini gözeten firmamız, değişim sonrasında 6 ay boyunca ücretsiz destek, tamir ve onarım desteği vermektedir.

Oppo A9 2020 Ekran Değişimi Cihazdaki Bilgileri Siler mi?

Teknik servis firmamız, güvenli ve özenli bir firma olarak sizin ve cihazınızın güvenli konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz gizlilik ve güvenlik tedbirlerimiz kapsamında doğrudan görüntü birimini inceler ve görüntü birimi üzerinde işlem yaparak ekran değişimini gerçekleştirir. Ekran değişimi sırasında cihazınızın belleğine format ve benzeri gibi müdahaleler yapılmadığı için cihazınızdaki rehber gibi bilgiler ya da fotoğraf, video gibi kişisel belgeleriniz silinmez. Bu belgeleri silen işlem ekran değişimi değil formattır. Teknisyenlerimiz formatsız ekran değişimi yapmadığı için bilgiler silinmez. Değişim sonrasında cihazınızı eski ayarları, eski performansı ve bilgileriniz ile kullanabilirsiniz.

Oppo A9 2020 Şeffaf Ekran Değişimi

Firma olarak bizim için en önemli husus müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenilirlik sağlamamızdır. Müşterilerimize güvenli ve kalite standartlarının üzerinde ekran değişimi hizmeti sunmak amacıyla müşterilerimize göz önünde hizmet imkanı da sunmaktayız. Teknik servis odalarımız, kıyıda köşede değil meydanda tüm müşterilerimizin görebileceği şekilde dizayn edilmiştir. Telefonunuzun ekranını değiştirmek için teknik servisimize geldiğinizde isterseniz ekran değişiminiz yapılırken siz de değişimi izleyebilirsiniz.

Oppo A9 2020 Ekran Değişimi Sonrasında Koruyucu Cam Hediye

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan teknik servisimiz, müşterilerimizin ekran değişimi sonrasında bizden mutlu ve memnun şekilde ayrılması için tüm ayrıcalıkları sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklardan birisi de ücretsiz koruyucu cam hediyesidir. Hasarlı ya da arızalı ekranınızın değişimi yapıldıktan sonra teknisyenlerimiz ücretsiz olarak cihazınıza kırılmaz ve koruyucu cam takmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments