Oppo A5 2020 Ekran Değişimi

Oppo A5 2020 ekran değişimi hizmetlerimiz sayesinde telefonunuzu kullanmanızı engelleyen kırık, çizik ve çatlak gibi hasarlı olan ekranınızı emin ellerde güvenle değiştirebilirsiniz. Sektörde faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana tüm teknolojik sorunlarınıza güvenli ve hızlı çözümler sunan teknik servisimiz, aynı güveni ve kaliteyi ekran değişimi hizmetlerinde de sizlere sunmaktadır. Oppo marka olan cep telefonlarınızın ekranında darbelere ve düşmelere bağlı olarak meydana gelen hasarlı ekran camı, Oppo markasına en yakın olan ekran ile teknik personellerimiz tarafından değiştirilir. Değişim sonrasında herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına işçilik ve değişen ekran parçası servisimiz tarafından 6 ay süre ile garantilidir. Bu süre içerisinde değişen ekranınızda bir sorun yaşadığınızda teknik servisimiz sorunu ücretsiz gidermektedir.

Oppo A5 2020 ekran değişimi teknik servisimizde statik elektrikten arındırılmış ve sterilize edilmiş teknik servis odalarımızda gerçekleştirildiğinden ekran değişimi sırasında cihazınızın sağlığı göz önünde bulundurulur. Bu sayede cihazınız ekran değişimi sırasında statik elektrik, toz ve kir gibi çevresel koşullardan etkilenerek bozulma riski ile karşılaşmaz. Telefonunuzun hasarlı ekranının değişimi sırasında teknik servimiz siz değerli müşterilerimize şeffaf hizmet sunar. Bu sayede isterseniz cihazınızın ekran değişimizi sizin yanınızda ve gözünüzün önünde yapılabilmektedir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra yine yanınızda cihazınızın tüm ekran testleri yapılır ve tüm testlerden geçtiği takdirde cihazınızın size çalışır ve hasarsız şekilde teslim edilir. Siz de isterseniz cihazınızı teslim aldıktan sonra cihaz kontrollerinizi yapabilir ve sonra cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Oppo A5 2020 Ekran Değişimi Ayarları Bozmaz

Teknik servisimizde gerçekleştirilen tüm ekran değişimi hizmetlerimizi alanında uzman olan teknik personellerimiz vermektedir. Telefonunuzun hasarlı ekran camını değiştiren teknik personellerimiz, son derece itinalı ve profesyonel bir şekilde işlerini yaparlar. Bu sayede cihazınızın ekranı değiştikten sonra ekran çözünürlüğü, ekran kontrast ayarları, dokunmatik hassasiyeti gibi ekrana bağlı ayarlarda herhangi bir değişiklik ya da sorun meydana gelmez. Zaten değişim sonrasında teknik personellerimiz yeni ekran ile birlikte tüm bu ayarların kontrollerini yaptıktan sonra sizin onayınızı alarak telefonunuzu size teslim etmektedir.

Oppo A5 2020 Uzaktan Ücretsiz Ekran Değişimi

Ekran değişimi konusunda kapsamlı ve ayrıcalıklı hizmetlere sahip olan teknik servisimize direk gelerek telefonunuzun kırık, çizik ya da çatlak olan ekranının değişmesini talep edebilirsiniz. Eğer bize uzak bir bölgedeyseniz ve teknik servisimize gelebilecek durumda değilseniz bizler yine sizlere ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde uzaktan ekran değişimi hizmeti sunmaktayız. Ekranı hasar görmüş telefonunuzu kargo ile bize gönderdikten sonra teknik personellerimiz, cihazınızın ekran değişimini en kısa sürede gerçekleştirir ve ardından en kısa sürede tüm testleri tamamlandıktan sonra kargoya vererek tarafınıza gönderir. Bu gönderimler sırasında iki yönlü gönderim ücretleri tamamen teknik servisimize ait olmaktadır.

Oppo A5 2020 Ekran Değişimi Fotoğraf ve Videoları Siler mi?

Hasarlı ekran değişim hizmeti almak isteyen müşterilerimizin birçoğu ekran değişimi sonrasında telefonlarındaki fotoğraf ve videolarının silinmemesini talep etmektedir. Böyle bir durum söz konusu değildir. Değişim sırasında sadece hasar görmüş olan ekran parçanıza işlem yapılır ve değiştirilir. Bu sırada telefonunuza format atılmaz. Dolayısıyla da ekran değişimi sonrasında cihazınızdaki fotoğraf, video gibi belgelerin yanı sıra varsa rehber, PDF ve benzeri gibi hiçbir belgeniz ve bilginiz silinmemektedir. Müşteri memnuniyetini ve müşteri veri gizliliğini ön planda tutan teknik servis ekibimiz, telefonunuzdaki tüm verilerin gizliliğine de önem verir ve silinmemesinin yanı sıra belgelerinizin değişim sırasında personellerimiz ya da başkaları tarafından görünmesini engeller.

Oppo A5 2020 Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Oppo marka cep telefonlarının ekran değişimi piyasada farklı fiyatlarda ve aynı zamanda farklı kalitelerde yapılır. Teknik servisimiz teknolojik sorunlara hızlı ve aynı zamanda kaliteli çözümler sunarken kaliteden asla ödün vermez. Ancak kaliteyi sürekli iyileştiren teknik servisimiz, fiyatlardan sürekli taviz vererek müşterilerine uygun fiyatlı en kaliteli ekran değişimi hizmeti sunar. Böylelikle ekran değişiminizi güvenli ve profesyonel ellerde uygun fiyatlarda sizler de yaptırabilirsiniz.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Erhan düz
Erhan düz
3 yıl önce

Hızlı ve güvenilir bir firma şeffaf olması çok olumlu yorum alan Türkiye’deki en iyi firması