Muş Ekran Değişimi

 

Muş ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızalarını kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında alanında uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Bunların yanı sıra değişim esnasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Muş ekran değişimi sayesinde telefonlarınızı kargo ile bizlere göndermeniz ve bu şekilde değişim hizmetleri almanız mümkündür. Servisimize göndermiş olduğunu cep telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılarak tekrar kargo ile geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra teknik servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de Muş garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Muş

iPhone ekran değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılır. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları Muş garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Muş

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkan firmamız, her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimi sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve aynı zamanda değişimler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve telefonlarınızı bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Muş

Xiaomi garantili ekran değişimi ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında yapar. Sizler de garantili ekran değişimi Muş ile telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, uygulama ve oyun gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar.

Huawei Ekran Değişimi Muş

Huawei ekran değişimi ile sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlar ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Servisimizde Huawei telefonların ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez. Ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Diğer yandan servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Panelli ekran değişimleri ile daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar da hiçbir şekilde meydana gelmez.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments