Mersin Ekran Değişimi

Mersin ekran değişimi ile siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler ortaya koyan telefon servisimiz, aynı zamanda alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile ekran değişimleri yapar. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında ise son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır.
  • Ekran değişimlerinde parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Ayrıca ekran değişimi için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları tercih edilir.
  • Ekran değişimi esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Mersin ekran değişimi ile sizler de aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde telefon ekranlarınızı değiştirebilirsiniz. Servisimizde kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızın ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır ve bunun ardından yine kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca servisimizde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından ödenir. Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de Mersin garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Mersin

iPhone telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli teknisyenleri ile hizmet veren telefon servisimiz, sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunar. Servisimiz bünyesinde iPhone ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri ise tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler ile ön plana çıkan firmamız, en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim yapar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği problemlerini Mersin garantili ekran değişimi sayesinde kısa sürede ortadan kaldırabilir ve ekran sorunlarınızı bizimle giderebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Mersin

Samsung ekran değişimi için sizler de bir an önce bizimle iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman bir ekip ile profesyonel çözümler sunalım. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Servisimizde yapılan değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Bunların yanı sıra yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında değişimler yapılır. Bu sürenin sonunda ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır ve sizlerin de onayı alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Mersin

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, her zaman garanti kapsamında çözümler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği sorunlarını garantili ekran değişimi Mersin ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için ücretsiz destek alabileceğiniz servisimiz, sizlere en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunar.

Diğer yandan servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel şeklindeki parçaların tümü değiştirilmiş olur. Ayrıca panelli ekran değişimleri daha sonradan ekranlarınızda ortaya çıkabilecek sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunların oluşmasını önler.

Huawei Ekran Değişimi Mersin

Huawei ekran değişimlerinde siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler ortaya koyan firmamız, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm önemli özellikler ilk gün ki haline geri döner.

Diğer yandan telefon servisimizde ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Değişimin hemen ardından gerekli kontroller yapılır ve bunun ardından teslimat gerçekleştirilir. Bunların yanı sıra servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler için değişim konusunda her zaman için bizi tercih edebilirsiniz.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments