Lg G6 Ekran Değişimi Fiyatı 319 TL – Kadıköy LG Ekran Değişimi

Lg g6 ekran değişimi fiyatı için siz de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz ile en kısa sürede yardımcı olalım. Günümüzde akıllı telefonların en önemli parçalarından biri ekranlar olarak karşımıza çıkar. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekranlar, kullanıcıların telefonlarda daha geniş bir ekran kullanımına izin verir. Yeni ekran teknolojileri de aynı şekilde pek çok farklı özelliğin ön plana çıkmasını sağlamakta ve akıllı telefon kullanıcıları için sıra dışı yenilikler ortaya koymaktadır. Ancak ekranlarda da zaman zaman çeşitli sorunlar öne çıkabilmekte ve bu şekilde ekran kullanımı ile ilgili sorunlar kullanıcılar için sıkıntı yaratabilmektedir. Kırılan, çatlayan ya da dokunmatik panelinde arıza oluşan ekranlar neredeyse kullanılmaz hale gelir. Bu nedenle kullanıcılar lg g6 dokunmatik ekran değişimi gibi çözüm yolları işe ekranlarda meydana gelen sorunları aşmaya çalışmaktadır. Yalnızca dokunmatik ekran değişimi tavsiye edilmese de bunu yaptıran kullanıcıların olduğunu söylemek yanlış olmaz.

LG G6 Ekran değişimi hakkında

Lg g6 ekran değişimi konusunda en etkili çözüm yolu ekranın komple değişmesi olur. Komple ekran değişimlerinde yeni takılan ekran telefona daha uyumlu ve stabil bir şekilde çalışır. Tabi bunun yanında orijinale en yakın ekranların kullanılması da önemlidir. Orijinale en yakın lg g6 ekran fiyatları her zaman ucuz ya da yan sanayi olarak tabir edilen ekranlara göre daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ancak orijinal fiyatların ekranları yüksek olsa da ilerleyen zamanlarda istenmedik sorunlar yaşamamak adına iyi düşülmesi gerekir. Ucuz ekranlar ilerleyen zamanlarda beyaz nokta ya da sarı leke gibi ekran problemleri ortaya çıkarır. Bunun yanında dokunmatik panel kendiliğinde bozulabilir ve belirli bir kısmı çalışmayabilir. Bu yüzden ekran değişimlerinde orijinal ekran tercih etmekte her zaman için fayda vardır.

Lg g6 Ekran Değişimi Hizmetleri

Lg g6 modellerinde ekran değişimleri alanında uzman ve deneyimli teknik servisler tarafından yapılır. Telefonlarda diğer akşamların zarar görmemesi adına işine bilen kişilerin değişimi yapması önemlidir. Ayrıca lg g6 lcd ekran bulunduran modellerden biri olarak karşımıza çıkar. LCD ekranlar diğer ekran modellerine göre daha hassas bir yapıya sahiptir ve bu yüzden değişim sırasında uzman kişilerden yardım alınması önemlidir. Genel olarak akıllı telefonlarda ekran değişimleri hızlı ve kolay bir şekilde yapılır. Ancak bunun için konusunda uzman kişilerin işlem yapması gerekir. Hem telefon içinde yer alan bilgiler hem de diğer donanımlar açısından ekran değişimlerinde profesyonel yardım almak uzmanlar tarafından da tavsiye edilir. Peki, Lg g6 akıllı telefon modellerinde ekran değişimi nasıl yapılır? daha yakından göz atalım.

  • Lg telefon modellerinde ekran değişimi hizmetleri yaklaşık olarak süre 45 dakika kadar sürer. Teknik servislerin yoğun olması halinde ise en geç 2 saat içerisinde ekran değişimi yapılır.
  • Telefonlarda ekran değişimleri konusunda deneyimli ve tecrübeli personeller tarafından yapılır.
  • Telefon servislerinin ekran değişimlerinde sunduğu önemli avantajlarda biri parça ve işçilik garantili hizmetlerdir. Parça ve işçilik garantili hizmetler kullanıcıların güvence altına alınmasında önemli bir konumda yer alır.
  • Ekran değişimlerinde telefonlar asla sıfırlanmaz ve içerisinde yer alan oyun, uygulama, fotoğraf, video ve rehber gibi tüm bilgiler saklı kalır.
  • Ayrıca ekran değişimi yapıldıktan sonra takılan yeni ekranda gerçekleştirilen kontroller ve testler ile ekranın düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.
  • Değişim sırasında kullanılan ekranlar orijinale en yakın ekranlar olarak belirlenir.
  • En fazla 3 iş gününde tamamlanan kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi de yapılabilir. Öncelikle kullanıcı telefonunu kargo ile servise gönderir ve bunun ardından ekranı değiştirilen telefon hemen kargoya verilerek kullanıcıya geri yollanır.

Lg g6 Ekran Değişimi İçin Profesyonel Hizmetler

Lg telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız tüm problemlerde sizlere kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda uzman ve deneyimli teknisyenleri ile ekran değişimi yapar. Değişim sırasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez. Ayrıca telefonlarınız hiçbir şekilde sıfırlanmaz. Ekran değişimlerinde parça ve işçilik garantili hizmetler ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda sizleri güvence altına alır. Eğer siz de uygun fiyatlarda bir ekran değişimi hizmeti arıyorsanız, hemen telefon servisimize gelebilir ve sizlere bu konuda yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments