LG Ekran Değişimi Kadıköy

LG ekran değişimi Kadıköy bölgesinde telefon tamiri ve onarımı gibi pek çok hizmetin yanı sıra ekran değişimi hizmetleri de veren firmamız, hızlı ve kaliteli hizmetlerin en doğru adresidir. Firmamız, ekran değişimleri konusunda alanında uzman personel kadrosu ve son sistem ekipmanları ile hizmet verir. Bu nedenle ekran değişimi hizmetlerinde telefonlarınız hiçbir şekilde zarar görmez ve içerisindeki bilgiler asla silinmez.

Ekran değişimi fiyatları konusunda da oldukça makul fiyat aralıkları ile müşterilerine yardımcı olan firmamız, ayrıca telefon tamiri ve onarımı gibi hizmetlerde de aynı fiyat politikası ile hizmet eder. Müşterilerine en uygun fiyat ölçülerinde yardımcı olmaya çalışır ve bunun yanında profesyonel bir çerçevede hizmetlerini sunar.

Müşteri Adresinde Ekran Değişimi İçin Kadıköy Ekran Değişimi Hizmetleri

LG ekran değişimi Kadıköy içinde ve çevresinde müşterilerine telefonlarda yaşanan tüm arızlar konusunda yardımcı olan telefon servisimiz, isteğe bağlı olarak müşteri adresinde ekran değişimi hizmetleri sunar. Müşterilerimizin sadece firmamızı arayarak ekran değişimi talebinde bulunması ve bunun ardından adres bilgilerini bırakması yeterlidir. Bunun ardından servis çalışanlarımız direkt olarak adrese yönlendirilmekte ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde karşılaşmaktadır. Bunun yanında sektörde etkin bir telefon servisi olarak müşterilerimiz için sunduğunuz diğer avantajlar şu şekildedir;

  • Alanında uzman personel kadrosu
  • Orijinal LG ekran ya da orijinale yakın ekran seçenekleri
  • Son sistem ekipman ve donanımlar
  • İstanbul içinde yer alan adresler için müşteri adresinde ekran değişimi
  • Kargo gönderimi ile ekran değişimi
  • 6 ay işçilik ve parça garantisi
  • Tüm telefon arızaları için tamir, bakım ve onarım

LG Ön Cam Değişimi Sorunları

Sektörde önde gelen telefon tamir ve onarım servisi olarak komple ekran değişimi yapmakta ve sadece ön cam değişimi yapılmamaktadır. Çünkü sadece ön cam değişimi yapılan ekranlarda daha sonradan sarı leke ve piksel patlamaları ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Bu nedenle servisimiz, müşterilerinin ilerleyen zamanlarda ekran sorunları ile karşılaşmaması için komple ekran değişimini önermekte ve konusunda uzman ekini ile bu doğrultuda çalışmalar yapmaktadır.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments