Kocaeli Ekran Değişimi

 

Kocaeli ekran değişimi siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları alanında uzman bir ekip ile giderebilir ve orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında sorunsuz bir ekrana sahip olabilirsiniz. Teknik servisimizde ekran değişimler için her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızdaki tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Kocaeli ekran değişimi ile telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere göndermeniz ve bu şekilde ekran değişimi hizmetleri almanız mümkündür. Kargo aracılığı ile teknik servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Garanti kapsamında ekran değişimi yapan firmamız, sizlere her zaman güvence altında bir hizmet sunar. Bu nedenle sizler de Kocaeli garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızı değiştirebilir ve servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kocaeli

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunlara hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm iPhone ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin her biri ilk gün ki performansına geri döner.

Ayrıca teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Değişim sonrasında telefon ekranlarınız kontrol edilir ve sizlerin de onayı alındıktan sonra teslimat gerçekleştirilir.

Samsung Ekran Değişimi Kocaeli

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterilerine profesyonel çözümler sunan teknik servisimiz, alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile ekran değişimleri yapar. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Kocaeli garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan sorunları kısa süre içerisinde giderebilir ve aynı zamanda servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de servisimize gelerek ücretsiz destek almanız mümkündür.

Xiaomi Ekran Değişimi Kocaeli

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda siz müşterileri için orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanır. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Erkan değişimleri ise yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde yapılır.

Telefon servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Telefon ekranlarınızda ortaya çıkan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği gibi sorunları sizler de Kocaeli garantili ekran değişimi ile kısa çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi telefon ekranlarınızı değiştirebilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Kocaeli

Huawei ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet veren telefon servisimiz, aynı zamanda orijinale en yakın Huawei telefonlar ile değişim yapar. Bu şekilde telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler kısa sürede eski performansına geri döner. Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler tamamen sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Servisimizde ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Ayrıca değişim ardından ekranlarınızda gerekli test ve kontroller yapılarak ve sizlerin onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments