Kırık Samsung Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık Samsung ekran değişimi Kadıköy adresimiz alanında uzman bir adres olup Samsung markalı telefonların ekranlarında oluşan kırılma, çatlama gibi bütün işlemlerde sizlere profesyonel anlamda yardımcı olmaktadır. Telefonlarda dokunmatik değişimi, ekran değişimi gibi bütün işlemler konusunda gerekli bilgi ve donanıma sahip olan personelleri ile yanınızda olacak olan adresimizden sizde gönül rahatlığı içerisinde hizmet alabilirsiniz. Telefonunuzda oluşan sorunlar için bizi aradığınızda telefonunuz kısa sürede ekran değişimi yapıldığı gibi içerisindeki diğer parçalarda herhangi bir değişme ya da hasar söz konusu olmadan ve içeriğindeki dokümanlar silinmeden size teslim edilecektir.

Dokunmatik değiştirme işlemi ve ekranın tamamen değiştirilmesi işlemleri için günlerce beklemenize gerek kalmadan değiştirme garantisi veren adresimiz aynı zamanda sizler için yerinde ekran değişimi hizmeti de vermektedir. Bizi aradığınızda Kadıköy ve İstanbul içerisinde bulunduğunuz yere kadar gelerek ekran değişiminizi gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıcalıklarla Dolu Ekran Değişim Merkezi!

Kırık Samsung ekran değişimi Kadıköy adresimiz sunduğu hizmetlerde ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Sektöründe öncü ve profesyonel olan adresimiz zamanın ve iletişimin önem kazandığı günümüzde telefon ekran değişimlerini 15 dakika gibi bir süre içerisinde tamamladığı gibi bulunduğunuz yere kadar gelerek telefonunuzu size sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir. Telefonunuzu güvenilir ellere emanet etmek istediğinizde bizi arayabileceğiniz gibi sizlere sunduğumuz şu avantajlardan da yararlanabilirsiniz:

  • Bütün ekran değişimlerinde sunulan parça ve el işçiliği için 6 ay garanti süresi.
  • 15 dakika gibi bir sürede hızlı ekran değişimi.
  • İstanbul’un uzak noktalarına dahi alanında uzman ve gerekli donanıma sahip personel gönderimi.
  • Bulunduğunuz noktada hizmet alma ayrıcalığı.
  • Ekran değişiminde kargo ile gönderim yapabilme.
  • Samsung marka orijinal ekran ve ya orijinale yakın ekran kullanımı.
  • Ekran değişimleri sonrası ekran muhafazası için kırılmaz cam desteği.

Samsung Orijinal Olmayan Ekran

Samsung telefonlarda orijinal ürün kullanımına önem veren adresimiz orijinal olmayan yani yan sanayi diye adlandırılan parçalar kullanmamaktadır. Yan sanayi parçaların kullanılması halinde telefonunuzun ekran canlılığı kaybolduğu gibi düşme, çarpma gibi durumlarda ise telefonunuzun ekranı daha kısa sürede parçalanabilmektedir. Telefon ekran değişimi fiyatı açısından uygun seçeneklerden faydalanmak istediğinizde bizi arayabilirsiniz.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments