Kırık iPhone xs max Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone xs max ekran değişimi Kadıköy bölgesinde geniş bir yelpazede ekran değişimi hizmetleri veren firmalar, aynı zamanda müşterilerinin telefonlarında yaşadığı pek çok sorunun tamiri ve onarımı konusunda da hizmet sunmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli personelleri ile ekran değişimi hizmetleri veren firmamız sayesinde siz de telefon ekranlarında yaşadığınız problemleri hızlı ve güvenilir çözümlerimiz ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Ekran değişimi fiyatları olarak müşterilerine her zaman en uygun fiyat aralıkları ile hizmet sunan servisimiz, sadece dokunmatik değişimi de yapmakta bu şekilde müşterilerine ayrıcalıklar hizmetler sunmaktadır. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırılma, çatlama ya da dokunmatik panel problemleri için bizi tercih edebilir ve sizlere profesyonel çözümler sunmamız sağlayabilirsiniz.

iPhone Xs Kadıköy Ekran Değişimi Hizmetleri

Kırık iPhone xs max ekran değişimi Kadıköy ve çevresinde sahip olduğu sağlam altyapı ve donanımlar ile telefon tamir ve onarım hizmetleri veren firmamız, aynı zamanda ekran değişimi konusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Konusunda uzman servis çalışanlarımız ile sizde telefon ekranlarınıza bulunduğunuz konumda değiştirme imkânına sahip olabilir ve hizmetin ayağınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Müşteri adresinde ekran değişimleri hizmeti ile öne çıkan firmamız, müşterileri için pek çok ayrıcalığı da beraberinde getirmektedir.

  • Sadece 15 dakika da ekran değişimi
  • Tüm ekran arızalarında tamir ve onarım
  • Kargo gönderimi ile hızlı ve güvenilir ekran değişimi
  • İstanbul içinde müşteri adresinde ekran değişim hizmetleri
  • Konusunda uzman ve deneyimli personel
  • Ekran değişimi sonrası kullanılan parçalar ve işçilik için 6 ay garanti

iPhone Orjinal Olmayan Ekran Sorunları

Alanında uzman telefon servislerinden biri olarak müşterilerimize orijinal Apple ekranları ya da orijinale yakın ekran seçenekleriyle hizmet vermekteyiz. Servisimiz tarafından verilen ekran değişimi hizmetlerinde daha sonradan sorun çıkarabilecek ve orijinal olmayan ekranlar tercih edilmemektedir. Bu nedenle dokunmatik değişimi de dahil olmak üzere ekran değişim hizmetlerinde Apple firmasına ait orijinal veya orijinale yakın ekranlar kullanılmaktadır. Seçkin ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız ve telefonunuzun ekranını konusunda oldukça hassas davranıyorsanız, servisimiz sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaya hazırdır.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments