Kırık iPhone xr Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone xr ekran değişimi Kadıköy bölgesinde telefon tamiri ve onarım hizmetleri veren firmamız, tüm müşterilerine hızlı ve kaliteli çözümleri iler yardımcı olur. Ekran değişimi hizmetleri de veren bir firma olarak siz müşterilerimiz için sadece 15 dakika da ekran değişimi yaptığımızı belirtmek isteriz. Siz de telefon ekranlarında yaşadığınız sorunlar için bize gelebilir ve sorunsuz bir şekilde ekranlarınızı değiştirebilirsiniz.

Sadece ön cam değişimi yerine komple ekran değişim hizmeti veren firmamız, her zaman müşteri memnuiyetini ön planda tutar ve bu doğrultuda hizmetlerini sürdürür. Servisimizin sadece ön cam değişimi yapmama nedenlerinden biri de budur. Ön cam değişimlerinde genelde ekran üzerinde sarı lekeler meydana gelmekte ve bunun yanında piksel patlamaları oluşmaktadır. Bu nedenle servis olarak komple ekran değişimi yapmakta ve aynı zamanda önermekteyiz.

Ekran Değişimi İçin Doğru Tercih Kadıköy Ekran Değişimi

Kırık iPhone xr ekran değişimi Kadıköy ve çevresinde adreste ekran değişimi yapan bir firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bizimle kendi adresinizde ekran değişimi yaptırmak için hemen bizi arayın ve adres bilgilerinizi iletin. Bunun ardında arkadaşlarımız en kısa sürede olduğunuz yere ulaşsın ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunda size yardımcı olsun. Bunun yanında telefon ekran değişimi fiyatı konusunda sizlere oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet verdiğimizi belirtmekte fayda var. Tüm bunların yanı sıra firmamızın siz müşterileri için sunduğu ayrıcalıklı hizmetler aşağıdaki gibidir;

  • Sadece 15 dakikada ekran değişimi
  • Müşteri adresinde ekran değişim hizmetleri
  • Kargo gönderimi ile ekran değişimi
  • Yedek parça ve işçilik için 6 ay garanti süresi
  • Ekran değişimi sonrasında kırılmaz cam koruyucu desteği
  • Deneyimli ve uzman personel kadrosu

iPhone Xr Ekran Değişimi Sonrası Açılmıyor

Telefon servisimiz ile gerçekleştirdiğiniz ekran değişimleri sonrasında hiçbir zaman için sorun yaşamazsınız. Konusunda uzman ekip ve son sistem ekipmanlar ile yapılan ekran değişimlerinde tamamen profesyonel hizmetler ön plana çıkarılır. Ayrıca ekran değişiminin ardından telefonlarınız birtakım testlere girer ve gerekli kontrollerin ardından size sunulur.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments