Kırık iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Kadıköy bölgesinde müşterilerine kaliteli ve hızlı çözümler sunan firmamız, telefon onarım ve tamirinde sektörün önde gelen firmaları arasında yer alır. Bunun yanında ekran değişimi hizmetleri veren firmamız, konusunda uzman personel kadrosu ve titiz işçiliği ile telefonlarda yaşanan tüm problemler de müşterilerine yardımcı olur.

Sadece dokunmatik değişimi de yapan firmamız ile siz de telefon ekranlarında yaşadığınız problemleri kısa zaman içerisinde giderebilir ve ekran sorunlarından bizimle kurtulabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun ekranı değiştirmek için servisimize gelebilir ya da bulunduğunuz adresi bize bildirerek sizlere yerinde hizmetler sunmamıza sağlayabilirsiniz.

Kargo Gönderimi İle Kadıköy Ekran Değişimi Hizmetleri

Kırık iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Kadıköy ilçesinde geniş çaplı hizmetler sunan firmamız, ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çözümleri ile öne çıkar. Telefonunuzun ekranını değiştirmek için direkt servisimize gelebileceğiniz gibi telefonunuzu kargo yoluyla da bize göndererek ekran değişimi yapabilirsiniz. Telefonunuzda ekran değişimi yapılmasının ardından aynı şekilde kargo ile size geri gönderilir. Müşterileri için her zaman en uygun çözüm yolları ile hizmet eden firmamız, pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. İşte müşterilerimize sunduğumuz avantajlardan bazıları;

  • 15 dakika içerisinde ekran değişim hizmeti
  • Ön cam değişimi ve dış cam değişimi hizmetleri
  • Orijinal ve orijinale yakın ekran seçeneği
  • 6 ay garantili yedek parça ve işçilik
  • Ekran değişimi sonrası kırılmaz cam koruyucusu
  • Kargo gönderimi ile ekran değişimi hizmeti
  • Müşteri adresinde ekran değişimi ve telefon tamiri

İphone 8 plus ekran değişimi Kadıköy Uygun Fiyatlı Hizmetler

Telefon tamiri ve onarımı konusunda alanında uzman personeller ile hizmet veren firmamız, titiz ve özenli çalışmalarıyla ekran değişimi konusunda da sizlere hizmet verir. Telefon ekran değişimi fiyatı olarak oldukça uygun fiyatlar da hizmet veren servisimiz ile siz de hızlı ve aynı zamanda güvenilir hizmetler alabilir ve bizimle hiçbir sorun yaşamadan telefonlarınızın ekranını değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece servisimize gelmek ya da telefonunuzu kargo ile bize göndermek kadar kolaydır.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments