Kırık iPhone 6s Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 6s Ekran Değişimi Kadıköy  ve çevre ilçelerde firmamız tarafından yapılmaktadır. Telefon servisi olarak sektörde kaliteli ve güvenilir hizmetler veren firmamız ile siz de ekran değişimi konusunda hizmet alabilir ve bunun yanında telefonlarınızda yaşadığınız diğer problemler için de bizi tercih edebilirsiniz. Servisimiz telefonlarda meydana gelen tüm onarım ve bakım hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Ekran değişimi firmamız bünyesinde çalışan deneyimli personeller tarafından gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi sırasında telefonunuz hiçbir şekilde sıfırlanmaz ve bunun yanında bilgileriniz güvende kalır. Telefon servisimiz ekran değişimi yanında sadece dokunmatik değişimi de yapmaktadır. Dilerseniz sadece telefonunuzun dokunmatik panelini de değiştirebilirsiniz.

Kargo Gönderimi ile Ekran Değişimi

Telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için firmamız uzman kadrosu ve teknolojik ekipmanları ile ekran değiştirme hizmeti sunar. Ayrıca kargo gönderimi ile ekran değişimi yapabilir ve sizlere özel bu hizmetimizden tüm ayrıcalıkları ile faydalanabilirsiniz. Yapanız gereken öncelikle bizimle iletişime geçmek ve detaylı bilgileri edinmenizin ardından telefonunuzu kargo aracılığı ile bizlere ulaştırmaktır. Telefonunuz bize ulaşmasının ardından oldukça kısa bir süre içerisinde ekran değişimi yapılır ve derhal size geri gönderilir. Telefon servisimiz ile siz müşterilerimize ekran değişiminde sunduğumuz diğer hizmetler aşağıdaki gibidir.

  • Sadece 15 dakikada ekran değişimi yapılmaktadır.
  • Firmamız orijinal ekran ve orijinale yakın özellikte ekran çeşitleri ile hizmet verir. Bu konuda seçim tamamen müşterilerimizin inisiyatifindedir.
  • Telefonunuz ile servisimize geldiğinizde tüm işlemler direkt olarak sizlerin gözü önünde gerçekleşir.
  • Yedek parça ve işçilik için yapılan işlemlerin ardından 6 aylık garanti süresi hizmetimiz bulunmaktadır.
  • Ekran değişimi yapılmasının ardından yine aynı sorunlar yaşamamanız adına kırılmaz cam koruyucu takılır.
Kaliteli ve Saygın Ekran Değişim Hizmeti

Kadıköy Ekran Değişimi ile Uygun Fiyatlar

Kırık iPhone 6s Ekran Değişimi Kadıköy  ve çevresinde bir numara olan firmamız daima garantili hizmet sunar. Telefon servisimiz ile hem ekran değişimi hem de diğer tamir ve onarım hizmetleri için en uygun fiyatlarda hizmet verilmektedir. Ekran değişimi fiyatı müşterilerimiz için en makul seviyelerde olmasının yanında diğer hizmetlerinizde de piyasanın altında fiyatlar ile sizleri ağırladığımızı belirtmek isteriz. Eğer siz de ekran ya da diğer telefon arızaları konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden bize gelin, sizlere özel çözümler sunalım.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments