Kırık iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Kadıköy bölgesinde sunduğu geniş çaplı hizmetlerle müşterilerine yardımcı olan firmamız, profesyonel ve kaliteli hizmetleri ile sektörde öne çıkan firmalardan biridir. Deneyimli ve uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdürür ve bunun yanında son sistem ekipman ve donanımları kullanılır.

Ekran değişimi hizmetleri ile müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmetler sunmasının yanında telefonlarda meydana gelen her türlü arızanın tamir ve onarım işlerinde kaliteli hizmetler ortaya koyar. Telefonlarda gerçekleştirilen ekran değişimleri bizzat müşterilerimizin gözü önünde yapılır ve değişim esnasında telefonlar sıfırlanmaz ve bunun yanında bilgiler kesinlikle silinmez.

Ekran Değişimi İçin En Doğru Adres Kadıköy Ekran Değişimi

Kırık iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Kadıköy ve çevresinde tüm müşterileri için dokunmatik değiştirme, iç cam değiştirme ve ekran değişimi gibi hizmetler veren firmamız, hızlı ve müşteri odaklı çözümleri ile sektörün önde gelen firmalarından biridir. Kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi yapmasının yanında müşteri adresine de giderek aynı hizmetleri verir. Bunun yanında garantili çalışan firmamız müşterileri için pek çok ayrıcalıklı hizmet sunar. Bu hizmetler aşağıdaki gibidir;

  • Telefon ekranlarınız sadece 15 dakika içerisinde değiştirilir ve teslim edilir.
  • Servisimiz ile isterseniz firmamıza gelerek isterseniz de kargo ile telefonunuzu göndererek ekran değişimi yaptırabilirsiniz.
  • Ekran değişiminde kullanılan parçalar ve işçilik için firmamız tarafından 6 ay garanti sunulmaktadır.
  • Apple’ın orijinal ekranları be orijinale yakın ekranları arasından istediğiniz seçmek tamamen size kalmıştır.
  • Ekran değişiminin ardından telefonlarınıza kırılma ve çatlama gibi sorunlar ile karşılaşmamanız için kırılmaz cam koruması takılır.
  • Firmamıza gelerek değiştirdiğiniz ekranlar bizzat göz önünde yapılan işlemler ile gerçekleştirilir.

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Sonrası Açılmıyor

Genelde pek çok kişinin yaşadığı sorunlardan biri ekran değişimi sonrası telefonun açılmaması ya da ekrana görüntü gelmemesidir. Bunun nedeni ekran değişimi sırasında telefondaki başka bir aksama zarar verilmiş olmasından kaynaklanabilir. Ancak firmamız, siz müşterileri için parça ve işçilik garantisi verir ve bunun yanında ekran değişimini gözleriniz önünde yapar. Ekran değişimi sonrasında telefon kontrol edilir ve bunun ardından teslimat gerçekleştirilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments