Kırık iPhone 6 Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 6 ekran değişimini yapan servisimiz, titiz ve özenli çalışmaları ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Deneyimli ve tecrübeli eleman kadrosu ile iPhone 6 ekran değişimi yapan servisimiz ile kırılan, çatlayan ya da dokunmatik panelinde sorun yaşadığınız telefonlarınızı bize getirebilir ve anında değişimini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında telefonunuzu isterseniz kendiniz getirebilir, isterseniz de kargo ile bize göndererek ekran değişimini yapabilirsiniz.

Kırık iPhone 6 ekran değişimi Kadıköy bünyesinde verdiğimiz hizmetler, sadece ekran değişimi ile sınırlı

değildir. iPhone telefonlarınızda yaşadığınız her türlü problem için bize gelebilir ve her konuda size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Servisimiz, iPhone telefonlarda ortaya çıkan tüm arızaları giderme konusunda alanında uzman ve deneyim sahibi personeller bulundurur. Bu nedenle her ne sorun yaşarsanız yaşayın, telefonunuz bize getirin ve sizlere hızlı ve aynı zamanda kaliteli çözümler sunalım.

Hızlı ve Güvenilir Kırık iPhone 6 Ekran Değişimi Hizmetleri

iPhone 6 telefonlarınızda yaşadığınız tüm arıza ve ekran sorunları için sizlere hızlı

ve kesintisiz hizmetler sunuyoruz. Bizimle telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız tüm problemler için etkili çözümler elde edebilir ve sektörde uzun yıllar boyunca edinmiş olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz. iPhone 6 telefonlarınızın ekran değişimleri;

  • Deneyimli ve konusunda uzman personeller ile gerçekleştirilir.
  • Servisimiz sadece 15 dakika içerisinde kırılan ya da dokunmatik panelinde sorunlar bulunan ekranlarınızı kısa zamanda değiştirir.
  • Telefonlarınızı kendiniz ya da kargo yolu ile bize göndererek ekran değişimlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Servisimiz ekran değişiminde kullanılan parçalar ve işçilik tüm müşterilerine 6 ay garantili hizmetler verir.
  • Ekran değişimlerinde orijinal ya da orijinale yakında yedek parça kullanılır. Bu konuda seçim tamamen müşterilerimize aittir.
  • Tüm ekran değişimleri müşterilerimizin göz önünde yapılır ve tüm çalışmalar açık ve net bir şekilde müşteriye yansıtılır.
  • Servisimiz aynı zamanda ekran değişimi yanında telefonlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm onarımları gerçekleştirir.
  • Ekran değişiminin ardından tekrar kırılma ve çatlama gibi durumlarla karşı karşıya kalınmaması adına ekrana kırılmaz cam koruyucu takılır.

Kırık iPhone 6 Ekran Değişimi Kadıköy ve Tüm İstanbul da en doğru adresi arayanlardansanız iPhone ve tüm ekran değişim olanaklarımızı öğrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments