Kırık iPhone 5s Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 5s ekran değişimi Kadıköy bölgesinde telefon tamiri ve onarımı hizmetleri veren firmamız ile siz de sadece 15 dakika içerisinde ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece telefon servisimize gelmek ve anında hızlı ve profesyonel çözümler ile ekran değişim talebinde bulunmanızdır.

Sadece dokunmatik değişimi de yapabilir ya da ekranlarınızı komple değiştirebilirsiniz. Ayrıca servisimiz siz müşterileri için İstanbul içi adreslerde yerinde hizmetler vermektedir. Bizimle iletişime geçerek adres bilgilerinizi bırakın ve ardından servis çalışanlarımızı adresinize gönderelim. Adresinize gelen çalışanlarımız hızlı ve güvenilir bir şekilde ekran değişimlerinizi yapacak ve hızlı bir şekilde ekran problemlerinizi giderecektir.

Ekran Değişimi İçin Profesyonel Hizmetler Kadıköy Ekran Değişimi

Kırık iPhone 5s ekran değişimi Kadıköy ilçesi ve çevresinde ekran değişimi hizmetleri ile müşterilerine profesyonel çözümler sunan telefon servisimiz, alanında uzman personel kadrosu ve gelişmiş ekipman ve donanımları ile hizmet verir. Servisimiz, müşteri adresinde hizmetler verdiği gibi aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi hizmetleri sunar. Kargo ile telefonlarınızı bize göndermeniz ardından ekran değişimleriniz kısa süre içerisinde gerçekleştirilir ve telefonlarınız aynı şekilde kargolanarak sizlere geri gönderilir. Bunun yanında siz müşterilerimiz için ekran değişimi hizmetlerinde sunduğumuz avantajlar şu şekildedir;

  • İstanbul içinde müşteri adresine giderek ekran değişim hizmetleri
  • Kargo gönderimi ile ekran değişimi
  • Ekran değişiminde kullanılan parça ve işçiliğe 6 ay garanti hizmeti
  • Apple iPhone orijinal ekran ya da orijinale yakın ekran seçenekleri
  • Sadece 15 dakika içerisinde ekran değiştirme
  • Ekran değişiminin yanı sıra diğer telefon arızalarının tamir ve onarımı

Uygun Fiyatlar ile Kadıköy Ekran Değişimi Hizmetleri

Telefon servisimiz pek çok konuda avantajlı hizmetler verdiği gibi fiyatlar konusunda da aynı şekil müşterilerine yardımcı olur. Ekran değişim fiyatları gibi birçok hizmette müşterilerine makul fiyatlarda hizmet sunan servisimiz, ayrıca cazip ödeme koşulları ile her zaman müşterilerinin yanında olmaktadır. Siz de birbirinden farklı ayrıcalıklı hizmetler ile ekran değişimi yapmak ya da telefonlarınızda meydana gelen arızaları ortadan kaldırmak için hemen servisimiz ile iletişime geçin, sizlere hızlı ve pratik çözümler sunalım.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments