Kayseri Ekran Değişimi

 

Kayseri ekran değişimi ihtiyaçlarınız için bir an önce teknik servisimiz ile iletişime geçin ve sizler de hızlı ve kaliteli çözümlerimize dahil olun. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar kullanılarak değişim işlemleri yapılır. Bunun yanında ekran değişimi için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Kayseri ekran değişimi sizlere telefonlarınızı kargo aracılığı servisimize gönderme ve bu şekilde değişim hizmetleri alma şansı sunar. Cep telefonlarınızı teknik servisimize göndermeniz ardından ekran değişimleriniz en kısa sürede yapılır ve ardından yine kargo ile sizlere geri yollanır. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra Kayseri garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırmanız mümkündür.

iPhone Ekran Değişimi Kayseri

iPhone ekran değişimi ihtiyaçlarınız için telefon servisimize uğrayın ve sizler de alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile değişim hizmetleri alın. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman garantili olarak sizlere sunulur. Kayseri garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında karşılaştığınız ekran sorunları için de servisimiz tarafından sunulan ücretsiz destekten yararlanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Kayseri

Samsung ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de alanında uzman bir kadro ile çalışmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner.

Diğer yandan ekran değişimleri her zaman sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır. Değişim sonrasında ise telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar. Bu sayede fotoğraf, video, rehber, uygulama ve oyun gibi bilgileriniz asla silinmez.

Xiaomi Ekran Değişimi Kayseri

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde servisimiz daima garanti kapsamında işlemler yapar. Bu nedenle sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği sorunlarını garantili ekran değişimi Kayseri ile ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur ve bu şekilde güvence altında bir hizmet almış olursunuz.

Servisimizde Xiaomi ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Bu sürenin ardından ekranlarınızda gerekli kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi telefonlarınızın ekranlarını kontrol ederek teslim alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Kayseri

Huawei ekran değişimi için alanında uzman bir kadro ile çalışan firmamız, sektörün en ucuz ekran değişimi yapan telefon servislerinden biridir. Bunun yanında servisimizde Huawei telefonların ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Değişim sırasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu şekilde telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Panelli ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar oluşmaz.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments