Kastamonu Ekran Değişimi

Kastamonu ekran değişimi için bir an önce teknik servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmetleri sunalım. Servisimizde orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm önemli özellikler kısa sürede eski performansına geri döner. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi esnasında telefonlarınızda yapılan işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Kastamonu ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kargo aracılığıyla da çözüme ulaştırabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz cep telefonlarınızda ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında servisimizde siz müşterilerimiz için ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Kastamonu garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler altında değişim yaptırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kastamonu

iPhone telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile sizlere yardımcı olduğumuzu ve her zaman alanında uzman bir ekip ile değişim hizmetleri sunduğumuzu belirtmek isteriz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler hiçbir şekilde silinmez. Çünkü konusunda uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar. Bu nedenle bilgileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınız üzerinde çeşitli kontroller gerçekleştirilir. Eğer bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de kontrolü ardından telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Kastamonu

Samsung telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren firmamız, siz müşterileri için orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimleri sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ekran değişimleri sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda oluşan kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği sorunları için sizler de Kastamonu garantili ekran değişimi ile istenen sonuçlara ulaşabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile güvence altında bir hizmet alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Kastamonu

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olan servisimiz, hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresidir. Servisimiz tüm ekran değişimlerini orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanarak yapar. Ayrıca ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Telefon servisimizde yapılan değişim sonrasında bilgileriniz silinmez ya da kaybolmaz. Ayrıca ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri telefon ekranlarınızda yer alan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel şeklindeki parçaların değiştirilmesi anlamına gelir. Bu sayede ise ilerleyen zamanlarda ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta oluşmaz.

Huawei Ekran Değişimi Kastamonu

Huawei telefonların ekran değişimlerinde sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan teknik servisimiz, aynı zamanda garanti kapsamında değişim yapar. Sizler de telefon ekranlarınızda karşılaştığınız sorunları garantili ekran değişimi Kastamonu ile ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca servisimiz siz müşterileri için en az 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimleri sunar.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri için Huawei orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Değişim sonrası bilgileriniz silinmez ve tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimi ardından telefon ekranlarınız kontrol edilir ve bunun ardından teslimat gerçekleştirir. Aynı zamanda servisimizde tüm ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmete sunulur.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments