Kars Ekran Değişimi

Kars ekran değişimi siz müşterileri için alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet verir. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Son teknoloji ekipmanların kullanıldığı ekran değişimi, her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez.
  • Değişim hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Kars ekran değişimi sayesinde sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve kısa süre içerisinde yapılan ekran değişimi sonrasında yine kargo ile adresinizden teslim alabilirsiniz. Servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de Kars garantili ekran değişimi hizmetleri sayesinde telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınızda kullanıcı hatası dışında yaşadığınız sorunlar için de servisimizde ücretsiz destek alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kars

iPhone ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman ve deneyimli bir ekiple değişim hizmetleri alın. Teknik servisimizde iPhone telefonların ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunların yanı sıra tüm ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınızda birtakım testler gerçekleştirilir. Testler sonucunda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Sizler de telefonlarınızı ekran değişimi sonrasında kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Kars

Samsung telefonların ekran değişimlerinde garanti kapsamında hizmetler sunan teknik servisimiz, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyar. Bu nedenle sizler de Kars garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez. Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ise telefon ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Kars

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman bir kadro ile sizlere hizmet veren firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Değişim sırasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan telefon servisimiz, sizlere her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği sorunlarını garantili ekran değişimi Kars garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca servisimiz ile sizler de ekran değişimlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Kars

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizlere uygun fiyatlı çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar kullanarak ekran değişimi yapar. Orijinale en yakın ekran değişimleri sayesinde ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler kısa sürede eski performansına geri döner. Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Tabi bunların yanı sıra daha sonradan telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar meydana gelmez.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments